Baltijas zēnu basketbola līgas sezona sākusies!

Baltijas zēnu basketbola līgas sezona sākusies!

Sākusies jaunā Baltijas basketbola līgas sezona, kurā šosezon piedalīsies divas Talsu novada Sporta skolas zēnu komandas – U13 un U14. BBBL (Baltic boys basketball league) Talsu novada Sporta skola piedalās jau 5.sezonu, bet pirmo reizi ar divām vecuma grupām. Spēles pret citu valstu komandām un spēcīgām Latvijas komandām dod neatsveramu pieredzi, kuru varam izmantot Latvijas jaunatnes basketbola līgas sacensībās.

U13 grupā BBBL piedalās 52 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Gruzijas, Somijas, Baltkrievijas, Anglijas un Polijas. Pirmais posms U13 vecuma grupas zēniem no 18. līdz 20.oktobrim notika Mažeiķos (Lietuvā), kur tika gūtas divas uzvaras un trīs spēlēs zaudēts.

Spēļu rezultāti:

Talsi – YMCA Tampere (Somija) 66:37, Talsi – ŽAK Žori (Polija) 43:34, Talsi – Mažeiķi (Lietuva) 48:74, Talsi – Plunģes SRC Litnaglis (Lietuva) 42:47, Talsi – Jelgava 28:49.

Komandā spēlēja: Matīss Vēvers, Rūdolfs Brūns, Kārlis Šķiliņš, Alans Zāģeris, Tailers Tīģers, Krišs Laursons, Daniels Bauģis, Kārlis Roderis – Roderts, Kristaps Rozentāls, Reinis Strauts un Kristers Doniņš.

U14 grupā BBBL piedalās 30 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas, Gruzijas un Moldovas. Pirmais posms 2006.gadā dzimušajiem zēniem no 25. līdz 27.oktobrim notika Rīgā. Talsu zēni guva uzvaras visās piecās spēlēs.

Spēļu rezutāti:

Talsi – Cherkaski Mavpi (Ukraina) 54:34, Talsi – ASKA Šauļi (Lietuva) 31:27, Talsi – BS Rīga 78:22, Talsi – BS Rīdzene Rīga 64:47, Talsi – Admirals Basketball Academy (Kišiņeva, Moldova) 59:25.

Komandā spēlēja: Kristaps Loboda, Mārcis Veliks, Vilis Ričards Šidlovskis, Rūdis Donis, Verners Ross, Andrejs Ziediņš, Kristers Bērziņš, Renāts Miķelšteins, Patriks Kristers Feldbergs.

Visu spēļu rezultāti atrodami mājaslapā www.bbbl.info.

 

Basketbola nodaļas treneri Mārtiņš Ziediņš un Arkādijs Bajārs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts