Baltijas kauss biatlonā

Baltijas kauss biatlonā

Beidzot esam sagaidījuši kārtīgu ziemu un Talsu labākie biatlonisti un slēpotāji dodas sacensību karuselī. 14.un 15.janvārī Madonā norisinājās Baltijas kausa sacensības biatlonā. Sacensībās piedalījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas biatlonisti. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās klasiskajā biatlonā, kad par nesašautu mērķi pieliek klāt soda laiku. Vīru konkurencē 15km distancē 1.vietu izcīnīja Nauris Birkentāls, 2.vietā Andrejs Zikovs.  B grupas jaunieši spēkus mēroja 12,5 km distancē. Teicamu sniegumu gan slēpojumā, gan šaušanā demonstrēja Aksels Bresme, izcīnot 3.vietu, labs sniegums arī Renāram Birkentālam, viņš 5.vietā. C grupas jauniešiem bija jāveic 6km distance. Ulvis Krišmanis izcīnīja 8.vietu un Gatis Reinbergs 10. vietu. Dažādās vecuma grupās sacentās arī veterāni, 2.vietu izcīnīja Gatis Neimanis un Jānis Neimanis, 3.vietu Aigars Lūsis.

Otrajā dienā dalībnieki spēkus mēroja biatlona sprinta distancē. Vīru konkurencē 7,5km distancē  atkal nepārspēts palika un Baltijas kausu ieguva Nauris Birkentāls, 2.vietā Andrejs Zikovs. B grupas dalībnieki veica 7,5 km distanci, lielā konkurencē  Renārs Birkentāls  izcīnīja 5.vietu un Aksels Bresme 7.vietu. C grupas jauniešiem  4km distancē Ulvis Krišmanis 9.vietā un Gatis Reinbergs 10.vietā. Jaunāko veterānu grupā 2.vietā Gatis Neimanis un pie pieredzējušākiem veterāniem uzvaru svinēja Jānis Neimanis 2.vietā Aigars Lūsis.

Treneri

16002770_308453382889324_8114611834137848142_n

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts