Baltijas kauss biatlonā 3.posms/ Latvijas biatlona kausa 1.posms/ Atlases sacensības uz EJOF

Baltijas kauss biatlonā 3.posms/ Latvijas biatlona kausa 1.posms/ Atlases sacensības uz EJOF

Janvāra sākumā,  pa vidu Latvijas atkušņiem bija iestājies īsts ziemas spelgonis un jaunajiem biatlonistiem bija iespēja sevi pārbaudīt uz Baltijas valstu fona biatlona sprintā un biatlona individuālajā distancē. Sacensībās piedaloties 76 igauņu, 31 lietuviešu un 142 latviešu biatlonistiem.

Labākais pirmās dienas rezultāts – Kristeram Kalašņikovam, kurš M19 grupā 7,5 km distancē, pieļaujot pa vienai kļūdai šautuvē, izcīnīja 2.vietu, Kristiāns Kārlsbergs – 6.vietā, Aleksis Samcēvičs 7.vietā, Olivers Bresme 8.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 10.vietā. M17 grupā 6km distancē augstajā 4.vietā Ernests Solovjovs, Valters Bresme – 12.vietā, Rainers Krišmanis 18.vietā. W22 7,5km distancē Viktorija Spruģevica 7.vietā. M13 grupas dalībnieki sacentās 1,7km slēpojumā bez šaušanas. Ralfs Lūsis 14.vietā, Martins Lūsis 20.vietā, Marks Armands Birģelis 23.vietā, Raiens Freimanis 26.vietā, Marks Kārlsbergs 41.vietā.

Otrā dienā – individuālā distance ar 4 šaušanām un soda laiku par nesašautu mērķi. Šajā dienā labākais sniegums bija Kristiānam Kārlsbergam, kurš 12,5km distancē M19 grupā izcīnīja 2.vietu, Aleksis Samcēvičs 4.vietā, Olivers Bresme 12.vietā, Kristers Kalašņikovs 14.vietā. M17 grupā 10km distancē Ernests Solovjovs 10.vietā, Adrians Māris Šņoriņš 16.vietā, Valters Bresme 21.vietā, Rainers Krišmanis 24.vietā. W19 grupā 10km distancē Karīna Bernāne 9.vietā. W22 grupā 12,5km distancē Viktorija Spruģevica 6.vietā. M13 grupas dalībnieki sacentās 2km masu starta slēpojumā un Ralfs Lūsis izcīnīja 10 vietu, Martins Lūsis 20.vietu, Marks Armands Birģelis 23.vietu, Raiens Freimanis 25. vietu., Marks Kārlsbergs 31.vietu.

Kristiāns Kārlsbergs un Aleksis Samcēvičs ir izcīnījuši iespēju pārstāvēt Latvijas jaunatnes izlasi Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiskajā festivālā, kas norisināsies Itālijā.

Biatlona treneri.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts