Baltijas kauss biatlonā 3.kārta

Baltijas kauss biatlonā 3.kārta

Ja Kurzemē mums šķiet, ka ziema sāk atkāpties, tad Vidzemē sniega sega sakrājusies ļoti bieza un, slēpot gribētājiem ir ļoti labi apstākļi, lai pārbaudītu savu varējumu ziemas sporta veidos. Lai veicinātu savstarpējo konkurenci, šoziem jau trešo reizi kopā sapulcējās Baltijas valstu jaunie biatlonisti un 5.-6.februārī Cēsīs sacentās biatlona sprinta un individuālajā distancē.

Visvairāk jāuzteic šoreiz mūsu jaunākais dalībnieks Rihards Lozbers, kurš ar savu izcilo sniegumu “uguņoja” gan trasē, gan šautuvē, divās dienās izcīnot 3 godalgas – pirmā dienā viņš pārliecinoši uzvarēja savā M13 grupā 1,7km slēpojumā un pēc tam tajā pašā dienā arī M15 grupā izcīnīja 3.vietu 3km biatlona sprintā. Pēc pamatota tiesnešu kolēģijas aizrādījuma, ka nedrīkst startēt divās grupās viens dalībnieks otrā dienā izdarījām izvēli, ka Rihards startēs nevis savā M13 vecuma grupā, bet  pie divus gadus vecākiem jauniešiem M15 grupā un, uzrādot ātrāko laiku distancē un labu precizitāti šautuvē, Rihards Lozbers izcīnīja 1.vietu 4,8km biatlona individuālajā distancē. Vēl šajā grupā Ernests Solovjovs izcīnīja 9.vietu sprintā un 15.vietu individuālajā distancē. M17 grupā Kristiāns Kārlsbergs 6km sprintā 3.vietā un 7,5km individuālajā distancē 1.vietā, Aleksis Samcēvičs attiecīgi 5.vietā un 2.vietā, savukārt Olivers Bresme 11.vietā un Valters Bresme 14. vietā 7,5km individuālajā distancē. S17 grupā Karīna Bernāne 3.vietā 5,1km sprintā un 4.vietā 6km individuālajā distancē. S19 grupā Viktorija Spruģevica 5.vietā 5km sprintā un 6.vietā 10km individuālajā distancē. M19 grupā Kristers Kalašņikovs 2.vietā 7,5km sprintā un 6.vietā 12.5km individuālajā distancē, savukārt Erasts Bobrovs attiecīgi 3.vietā un 4.vietā.

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts