Baltijas kauss biatlonā 2.kārta Hanjaa

Baltijas kauss biatlonā 2.kārta Hanjaa

Š.g. 29.un 30 janvārī Baltijas valstu jaunie biatlonisti bija sapulcējušies Igaunijā – sniegotajā Munameģa kalna pakājē, lai divas dienas sacenstos biatlona sprintā un biatlona masu startā. Mums visiem zināmais vīruss ieviesa izmaiņas mūsu dalībnieku sastāvā, bet tie, kas sacentās, spraigi cīnījās par katru distances metru. 

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta distancē. M13 grupā 3km distancē lielisks starts un 1.vieta Rihardam Lozberam, S 15 grupā teicama šaušana padevās Ancei Volanskai, viņa no 10 šāvieniem pieļāva tikai vienu kļūdu un izcīnīja 12.vietu. V17 grupā 7,5 km distancē, pieļaujot pa 1 kļūdai katrā šautuvē, Kristiāns Kārlsbergs izcīnīja 2.vietu, Adrians Māris Šņoriņš – 15.vietā. S17 grupā Karīna Bernāne 6km distancē – 6.vietā. V19 grupā 7,5 km distancē Erasts Bobrovs – 12.vietā, S19 grupā 6km distancē Viktorija Spruģevica – 8.vietā. 

Otrā dienā masu starts – biatlonistiem bija iespēja ‘’plecu pie pleca’’ noskaidrot, kurš būs labākais. M13 grupā Rihardam Lozberam šaušanā 50% precizitāte un līdz ar to jāsamierinās ar 2.vietu finišā. S15 grupā 4km distancē Ance Volanska – 20.vietā. V17 grupā 10km distancē Kristiāns Kārlsbergs – 2.vietā, Adrians Māris Šņoriņš – 12.vietā. S 17 grupā 7,5km distancē Karīna Bernāne – 9.vietā. V19 grupā 10km distancē Erasts Bobrovs – 8.vietā, Kristers Kalašņikovs 10.vietā. 

 

Biatlona treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts