Baltijas biatlona kauss un Lietuvas čempionāts

Baltijas biatlona kauss un Lietuvas čempionāts

8. un 9. septembrī Priekuļos notika biatlona sacensības vasaras biatlonā, kur A un B vecuma grupas (19 gadīgie un 17 gadīgie) sacentās Baltijas biatlona kausa ieskaitē un Lietuvas čempionāta ieskaitē, savukārt visas pārējās grupas cīnījās Lietuvas čempionāta ieskaitē. Sacensībās piedalījās Lietuvas, Latvijas un arī daži Igaunijas sportisti. Arī uz Talsiem atceļoja pa kādai Lietuvas čempionāta medaļai un Baltijas kausa medaļai.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās biatlona sprinta distancē. B grupā 7,5km distancē Renāram Birkentālam ar neprecīzu šaušanu, bet ar ātru soli distancē izcīnīta 4. vieta, Artūrs Zaļupe 14.vietā. C grupas jaunietēm 4km distancē Viktorija Spruģevica spēja sašaut 9 no 10 mērķiem un pelnīti izcīnīta 2.vieta. C grupas jauniešiem 4km distancē labs sniegums Ulvim Krišmanim – viņš 4.vietā, Kristiāns Kārlsbergs 9. vietā, Kristers Kalašņikovs 12. vietā, Aleksis Samcēvičs 16. vietā, Rainers Balodis 20.vietā.

Otrā dienā dalībnieki sacentās masu startā. B grupā 10km distancē Renāram Birkentālam izdevās uzlabot precizitāti šaušanā un izcīnīt 3.vietu, Artūrs Zaļupe 12.vietā. C grupā jaunietēm 5km distancē ļoti spraiga cīņa un Viktorijai Spruģevicai viena sekunde pietrūka līdz goda pjedestālam, viņa 4.vietā, Karīna Bernāne 10.vietā. C grupā jauniešiem 5km distancē Ulvis Krišmanis 6.vietā, Aleksis Samcēvičs 11.vietā, Kristers Kalašņikovs 12.vietā, Kristiāns Kārlsbergs 13.vietā, Rainers Balodis 26.vietā.

Treneri Jānis Neimanis,  Andris Šņoriņš

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts