Baltic SEA CUP Rojā

Baltic SEA CUP Rojā

No 23.-25.jūlijam Rojā norisinājās futbola turnīrs Baltic SEA CUP. Kur pulcējās ļoti daudz jaunie futbolisti. Šādā pasākumā ir iespēja jaunajiem futbolistiem izjust futbola “garšu”. Mazajiem futbolistiem sacensības ir ne tikai spēles, bet arī kopā būšana. Šādi pasākumi labāk palīdz saliedēt komandu, jo futbols ir komandas sporta veids. Mūsu komanda kopā divās dienās aizvadīja 260 spēļu minūtes laukumā ar dažāda līmeņa komandām. Tika gūti arī vairāki vārti – divus vārtus guva Valters Jirgensons, bet pa vienam vārtu guvumam Hugo Dinsbergam un Jegoram Romanovskim. Paldies vecākiem par atbalstu un uzmundrinājumu!
Arī no 13.-15.augustam mūsu futbolisti piedalījās turnīra Baltic SEA CUP pēdējā posmā. Tika gūti vairāki vārti, daudz pozitīvas emocijas un noslēgumā arī medaļas un piemiņas balvas. Ļoti laba pieredze jaunajiem futbolistiem.
Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts