‘’Baltic Sea Cup’’ futbola turnīrs Rojā

‘’Baltic Sea Cup’’ futbola turnīrs Rojā

No 14. augusta līdz 16. augustam ‘’Baltic Sea Cup’’ futbola turnīrā savus spēkus pārbaudīja ‘’Talsi TNNS/ Sabile’’ futbolisti U9 vecuma grupā.  Komanda aizvadīja sešas spēles.  Spēlē ‘’Talsi TNNS/ Sabile ‘’ pret ‘’Ventspils 1’’ mūsu komanda guva pārliecinošu pārākumu ar rezultātu 5:1. ‘’Talsi TNNS/ Sabile’’ – ‘’Super Nova Rīga’’ spēle noslēdzās ar rezultātu 6:1. ‘’Talsi TNNS / Sabile’’- ‘’Iecava 2‘’ spēle noslēdzās ar uzvaru 2:0.  Spēle ‘’Talsi TNNS/ Sabile’’ – ‘’Rēzekne’’ tika noslēgta ar uzvaru 4:0. Spēlē ‘’Talsi TNNS/ Sabile’’ – ‘’Super Nova Imanta’’ noslēdzās ar rezultātu 7 : 1. Pēdējā turnīra spēle tika aizvadīta pret komandu ‘’Super Nova Sigulda’’, spēle noslēdzās ar rezultātu 5 :2. Mūsu puiši devās mājās neuzvarēti. Komandas sastāvā spēlēja – Ronalds Grīnbergs, Miķelis Babris, Raivis Āboliņš, Ralfs Tarasovs, Edvards Markuss Millers, Mikus Jēkabs Himičs, Everts Jānis Himičs, Krišjānis Cīrulis, Marks Dadzis, Martijans Barkalovs.

 

Augusta sākumā  jaunākie futbolisti 2013.  gadā dzimušie un jaunāki piedalījās futbola turnīrā bērniem ‘’Baltic Sea Cup’’. Daļai komandas šis bija pirmais futbola turnīrs. Komanda ‘’Talsi TNNS/ Sabile’’ pirmās divas spēles piedzīvoja zaudējumu. Puiši iespēlējās, mazinājās uztraukums un atlikušas četras spēles puiši aizvadīja gūstot uzvaru. Komandas sastāvā spēlēja: Pēteris Graudēvics, Everts Jānis Himičs, Intars Āboliņš, Marks Dadzis, Ralfs Tarasovs, Ārons Veldze, Kārlis Melbergs, Markuss Drozts, Aivars Dambergs

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts