Baltic Sea Cup 2023 ikgadējajā futbola turnīrā Rojā Talsu un Kuldīgas apvienotajai komandai – čempiona tituls!

Baltic Sea Cup 2023 ikgadējajā futbola turnīrā Rojā Talsu un Kuldīgas apvienotajai komandai – čempiona tituls!

Kuldīgas NSS/Talsu NSS apvienotā U12 vecuma grupas komanda izcīna Baltic Sea Cup 2023 čempiona titulu. No 14. līdz 16. jūlijam, Rojā norisinājās ikgadējais Baltic Sea Cup 2023, kurā piedalījās  arī pieci Talsu novada sporta skolas audzēkņi, apvienojoties ar Kuldīgas NSS futbolistiem. Pirmajā dienā – divās spēlēs divas uzvaras: Kuldīgas NSS/Talsu NSS – SK Super Nova Sigulda- 3:1. Kuldīgas NSS/Talsu NSS vs FS Jelgava – 3:1. Arī otrajā dienā – divās spēlēs divas uzvaras: Kuldīgas NSS/Talsu NSS vs FC Helios(Igaunija) – 3:0. Kuldīgas NSS/Talsu NSS vs Rīgas Futbola skola – 2:1. Pēc divām dienām savā grupā, tika izcīnīta pirmā vieta un nodrošināta tikšana pusfinālā, kurā jāspēlē pret FA Ventspils. Trešajā dienā pusfināla spēle notika 9:00 no rīta. Komanda iesildījās intensīvāk, lai būtu pilnībā pamodušies un gatavi cīņai. Tas deva rezultātu, jo ar pārliecinošu sniegumu izcīnīja uzvaru ar 4:0 un tika iegūta vieta finālā. Finālā mūsu komandai pretī stājās spēcīgā Mārupes SC komanda, kas turnīrā bija ielaidusi tikai vienus vārtus. Pirmajā puslaikā realizējām 9m soda sitienu un puslaiku noslēdzām atrodoties vadībā 1:0. Savukārt, otrajā puslaikā pie 9m soda sitiena tika Mārupe un izlīdzināja rezultātu – 1:1. Spēles galotnē pretinieks uzbruka arvien jaudīgāk un vēlējās uzvarēt pamatlaikā, bet kurzemnieku raksturs to neļāva izdarīt. Rezultātā – neizšķirts un pēcspēles 9m soda sitieni, kuros mūsu komanda izrādījās pārāka un pirmo reizi triumfēja Baltic Sea Cup. Komandas labākais spēlētājs – Jēkabs Mikus Himičs. Komandas MVP – Edvards Markuss Millers. Turnīra labākais vārtsargs – Rihards “Mūris” Bieriņš. Treneri: Artūrs Šternbergs un Mārcis Červoņikovs. Komanda saka lielu paldies visiem spēlētājiem, milzīgs paldies vecākiem, kas devās uz Roju mūs atbalstīt un noorganizēja fantastiskas čempionu svinības pēc apbalvošanas.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts