Badmintons – BABOLAT RIGA OPEN 2014.gada

Badmintons – BABOLAT RIGA OPEN 2014.gada

DSCF1618 DSCF1572

 

25. un 26 janvārī Rīgā norisinājās sacensības “BABOLAT RIGA OPEN 2014”.

Sacensības notika divās dienās Rīgas olimpiskajā centrā uz 17 badmintona laukumiem. Piedalījās daudzi ārzemju sportisti no Lietuvas un Igaunijas. Sacensības organizēja mūsu draugs Kristaps Bērziņš BABOLAT īpašnieks. Spēlēja pieaugušie labākie spēlētāji vienspēlēs un dubultspēlēs, un jaunieši vienspēlēs visās vecuma grupās. Sacensības bija ļoti teicami organizētas ar ļoti bagātīgu balvu klāstu. Talsu novada Sporta Skola piedalījās ar labu spēlētāju komandu un izcīnīja daudzas medaļas un balvas.        Mūsu sportistu rezultāti:

U-11 GRUPĀ  zēnu vienspēlēs no 11 Latvijas spēcīgākajiem 1.vietu izcīnīja mūsu MĀRTINŠ VĀRNA, 3.vietā MATĪSS BISENIEKS, 5.vietā Tomijs Dērings, 6.vietā Ēriks Demiters, 9.vietā Patriks Kandis, 10.vietā Henriks Jankevics, 11.vietā Roberts Tropiņš.

U-13 GRUPĀ zēnu vienspēlēs no 11 Latvijas spēcīgākajiem 3.vietu izcīnīja AIGARS RODERIS RODERTS, 4.vietā Jēkabs Makstnieks, 5.vietā Kristaps Vārna, 6.vietā Filips Ēcis, 7.vietā Kārlis Ezergals, 8.vietā Jēkabs Konošonoks, 9.vietā Dans Daniels Bisenieks.

U-13 GRUPĀ  meiteņu vienspēlēs no 8.sportistēm 6.vietā Ieva Abigaila Valgelina.

U-15 GRUPĀ zēnu vienspēlēs no 11. Sportistiem 4.vietā mūsu GVIDO JANSONS, 8.vietā Jēkabs Akermanis, 9.vietā Andris Raivis Verners.

U-17 GRUPĀ zēnu vienspēlēs 2.vietu, apsteidzot spēcīgu igauņu sportistu ,skaistās cīņās izcīnīja mūsu  RIČARDS MEŽENIEKS , 6.vietā Renārs Krastiņš, 7.vietā Matīss Putniņš, 8.vietā Artis Einštāls, 10.vietā Māris Nagobads (no 10. Sportistiem).

U-15 un U-17 KOPĒJĀ GRUPĀ meiteņu viesspēlēs no 11 sportistēm 9.vietā Elza Āboliņa.

Nākošās sacensības badmintonā visās vecuma grupās Talsos 15. Februārī.

Nākošās izbraukuma sacensības Rīgas Olimpiskā centrā 22. Februārī.

 

 

DSCF1627 DSCF1594 DSCF1578 DSCF1599  

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts