Badmintonistu vasarā ieguldītais darbs sāk atalgoties

Badmintonistu vasarā ieguldītais darbs sāk atalgoties

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 11.-13.septembrim, Siguldā notika Eiropas U17 starptautiskais reitingu turnīrs Yonex Latvia U17 International. Uz šo turnīru ieradās dalībnieki no Lietuvas, Igaunijas, Spānijas un Latvijas. Šajā turnīrā no Talsiem piedalījās divi dalībnieki Matīss Bisenieks un Patriks Kandis. Matīss turnīrā spēlēja tikai vienspēles, kur izcīnīja dalīto 16.-31.vietu.

Patriks Kandis cīnījās visās trīs kategorijās – vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs. Vienspēlēs Patriks ieguva dalīto 9.-16. vietu, bet jauktajās dubultspēlēs ieguva dalīto 9.-15.vietu.

Lielisku rezultātu Patriks  uzrādīja kopā ar Jelgavas sportistu Paulu Rozenvaldu, izcīnot augsto 3.vietu. Šāda līmeņa sacensībās tas ir ļoti labs rezultāts.

Patriks un vēl četri audzēkņi šovasar apmeklējuši vairākas nometnes. Šajā vasarā kopumā badmintonisti aizvadījuši trīs nometnes. Pirmā nometne, kuru piedalījās badmintona nodaļas audzēkņi, bija Valkas novada Kārķos. Audzēkņi pilnveidoja un nostiprināja badmintona spēļu iemaņas. Pēc šīs nometnes audzēkņi devās uz nometni Itālijā, kalnu pilsētu Jenesien. Šoreiz ar lidmašīnu. Nometnē treniņus vadīja Itālijas izlases treneris. Jaunieši apguva jaunas zināšanas un prasmes. Īpašu iespaidu atstāja Itālijas daba un kalni, tajos uzkāpt un braukt pa serpentīniem. Atgriežoties no Itālijas badmintonisti devās uz Igauniju, kur papildināja savas prasmes un zināšanas pie igauņu trenera Heiki Sorge.

Treneris Edgars Kviesis

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts