Badmintonists Patriks Kandis startē turnīrā “4th Zagreb U17 Open”

Badmintonists Patriks Kandis startē turnīrā “4th Zagreb U17 Open”

27.-29.09. Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā notika Eiropas U17 badmintona reitinga turnīrs “4th Zagreb U17 Open”, kurā ar Talsu novada Sporta skolas atbalstu piedalījās arī talsenieks Patriks Kandis. Vienspēlēs P. Kandis pārvarēja pirmo kārtu, 2 setos uzvarot Slovēnijas spēlētāju. 2.kārtā Patriks tikās ar vācieti, kuram piekāpās 2 setos. Dubultspēlēs, spēlējot pārī ar rīdzinieku Robertu Miščenko, puiši atkal tikās ar spēcīgajiem vāciešiem. Lai arī nedaudz pietrūka līdz uzvarai, P. Kandis ar pārinieku parādīja cienījamu spēli, piekāpjoties ar 12 un 18 punktiem. Jāpiebilst, ka šis vāciešu pāris izcīnīja 3./4.vietu. Arī jauktajās dubultspēlēs, spēlējot pārī ar rīdzinieci Eiprilu Briedi, pietrūka pavisam nedaudz, lai pārvarētu pirmo kārtu. Šoreiz P. Kandis un E. Briede piekāpās ar 19 un 17 punktiem. Patriks turpina krāt pieredzi, kas ir svarīga turpmākajos startos.

Treneris

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts