Badmintonists Aleksis Emiljans Kviesis Latvijas badmintona izlases sastāvā piedalās badmintona turnīrā Viļņā

Badmintonists Aleksis Emiljans Kviesis Latvijas badmintona izlases sastāvā piedalās badmintona turnīrā Viļņā

Latvijas u-15 badmintona izlase sešu spēlētāju sastāvā Viļņā piedalījās Eiropas Badmintona konfederācijas reitinga turnīrā “Lithuanian U-15”. Latvijas izlases rindās cīnījās arī talsinieks Aleksis Emiljans Kviesis.

Turnīrā piedalījas 97 spēlētāji no Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Turcijas, Armēnijas, Polijas, Ukrainas un seši Latvijas izlases spēlētāji.

Aleksis startēja visās trīs kategorijās. Vienspēlēs spēlētāji sākotnēji tika izlozēti apakšgrupās un tikai apakšgrupu uzvarētāji turpināja cīņu par medaļām. Aleksis, sīvi cīnoties vienspēlēs, zaudēja vairākas spēles un neizkļuva no apakšgrupas. Dubultspēlēs, 14 pāru konkurencē, pārī ar liepājnieku Leonardo Golovčenko mūsu junioram ar vienu zaudējumu un divām uzvarām izdevās izcīnīt 9. vietu.

Jauktajās dubultspēlēs 26 pāru konkurencē kopā ar siguldieti Aneti Priednieci talsiniekam izdevās izcīnīt dalīto 9. vietu. Šo augsto sasniegumu izdevās sasniegt, uzvarot pirmo spēli ar lietuviešiem. Otro spēli, zaudējot ar otro numuru izliktajiem ukraiņiem, bet trešo spēli uzvarot spēcīgos turku spēlētājus.

Paldies LBF par sniegto iesēju Latvijas jauniešiem gūt pieredzi, cīnoties pret Eiropas spēcīgākajiem vienaudžiem.

 

Talsu badmintona treneris E. Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts