Badmintona sacensības Talsos 15.februārī

Badmintona sacensības Talsos 15.februārī

badmintons

  Badmintona sacensības Talsos 15.februārī

 Sacensības bija jauniešiem visās vecuma grupās ar iespēju piedalīties arī pieaugušajiem sportistiem kopā ar vecāko grupu sportistiem, lai celtu spēles līmeni. Bija atbraukuši arī jaunie sportisti no Rīgas.      

Šoreiz izcīnīto vietu secība:

U-11 VECUMA GRUPĀ  Meiteņu vienspēlēs: 1.vietā Anna Akermane, 1.v. Katrīna Freiberga, 3.v. Alise Kleinberga.     

Zēnu vienspēlēs:  1.vietā Mārtiņš Vārna, 2.v. Patriks Kandis, 3.v. Matīss Bisenieks, 4.v. Roberts Miščenko ( Rīga), 5.v. Tomijs Dērings, 6.v. Ēriks Demiters, 7.v. Raimonds Ķirsons ( Rīga), 8.v. Henriks Jankevics, 9.v. Raivis Rutkis, kurš bija visjaunākais.

Zēnu dubultspēlēs: 1.v. Mārtiņš Vārna un Matīss Bisenieks, 2.v.Roberts Miščenko un Raimonds Ķirsons ( abi no Rīgas )

 

U-13  VECUMA GRUPĀ  Meiteņu vienspēlēs:  1.vietā  Ieva Abigaila Valgelina, 2.v. Nikola Kalniņa, 3.v. Helēna Kova (Rīga), 4.v. Paula Poriete (Rīga), 5.v. Viktorija Gilberte, 6.v. Katrīna Segliņa, 7.v. Alita Ceraukste, 8.v. Alise Girevica, 9.v. Sabīne Alika.  

Zēnu vienspēlēs 1.vietā Kristaps Vārna, 2.v. Jēkabs Makstnieks, 3.v. Aigars Roderis-Roderts, 4.v. Filips Ēcis, 5.v. Dans Daniels Bisenieks, 6.v. Jēkabs Konošonoks, 7.v. Kārlis Ezergals, 8.v. Lauris Bērziņš, 9.v. Pāvels Kohans ( Rīga), 10.v. Mārtiņš Ķirkums ( Rīga), 11.v.Rainers Apsītis, 12.v. Toms Kalniņš. Meiteņu dubultspēlēs: 1.v. Ieva Abigaila Valgelina un Nikola Kalniņa, 2.v. Helēna Kova un Paula Poriete ( abas Rīga).   

Zēnu dubultspēlēs: 1.v. Aigars Roderis-Rodrts un Jēkabs Makstnieks, 2.v. Kristaps Vārna un Filips Ēcis, 3.v. Pāvels Kohans un Mārtiņš Ķirkums (abi Rīga), 4.v. Kārlis Ezergals un Jēkabs Konošonoks.

U-15, U-17, U-19 un pieaugušie cīnījās visi kopā: Meiteņu vienspēlēs: 1.v. Annija Kuzma, 2.v. Kristiana Mirecka, 3.v. Elza Āboliņa. ( ar visām meitenēm cīnījās arī pieaugušo grupas spēlētāja Sabīne Simsone uzvarot visas cīņas.

Tad Sabīne spēlēja arī Zēnu vienspēlēs izcīnot otro vietu).     Zēnu un vīru kopējās vienspēlēs: 1.v. Raivis Reinfelds, 2.v. Sabīne Simsone, 3.v. Jēkabs Akermanis, 4.v. Dāvis Lēvalds, 5.v. Māris Nagobads, 6.v. Sandis Šprunks, 7.v. Elvijs Raudis, 8.v. Henriks Apsītis, 9.v. Pēteris Ēcis.

Nākošās sacensības izbraukumā Rīgas Olimpiskā Centrā 22.02.2014.

 Ar cieņu,

Talsu Novada Sporta Skolas Badmintona nodaļas treneris J. Pētersons.

 

P.s. Dažas fotogrāfijas, dēļ izslēgtā zāles apgaismojuma un steigas,ir zemā kvalitātē… Taču atmiņas un piedzīvotais ir gana spilgts!

 

badmintons badmintons badmintons badmintons badmintons badmintons badmintons badmintons

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts