Badmintona sacensības Siguldā

Badmintona sacensības Siguldā

DSCF2643

Šinī sezonā pirmās izbraukuma sacensības jauniešiem Badmintonā notika Siguldā 13.septembrī, un tajās bija visi pašreiz labākie jaunieši no visām Latvijas malām, kur vien tiek spēlēts badmintons, līdz ar ko konkurence bija spraiga. Spēles uz 7 laukumiem notika nepārtraukti no plkst.10:00 līdz 23:00.

Talsu komanda startēja ar gandrīz visiem labākajiem sportistiem. Šoreiz bijām ar diviem treneriem, jo no 1.septembra Sporta skolas badmintona nodaļā strādā ļoti perspektīvs treneris Edgars Kviesis, ar kuru mēs jau sadarbojamies daudzus gadus, tāpēc no Talsu Kristīgās vidusskolas regulāri ir nākuši ļoti labi badmintonisti mūsu grupā. Tāpat kā iepriekšējā sezonā, mums līdzi bija, un ļoti cītīgi palīdzēja, bērnu vecāki, kas vienmēr ir mūsu galvenie atbalsta spēki. Paldies, Jums liels!

Mūsu izcīnītās vietas lielajā konkurencē: U-11 GRUPĀ zēnu vienspēlēs no desmit dalībniekiem 2.vietā mūsu MATĪSS BISENIEKS, 4.vietā PATRIKS KANDIS, 6.vietā TOMIJS DĒRINGS. Zēnu dubultspēlēs no četriem pāriem MATĪSS BISENIEKS UN TOMIJS DĒRINGS izcīnīja 2.vietu.

U-13 GRUPĀ zēnu vienspēlēs no divpadsmit dalībniekiem 3.vietu izcīnīja mūsu AIGARS RODERIS-RODERTS, 5.vietu FILIPS ĒCIS, 7.vietu MĀRTIŅŠ VĀRNA. Zēnu dubultspēlēs 2.vietā AIGARS RODERIS-RODERTS un MĀRTIŅS VĀRNA no četriem stiprākajiem pāriem.

U-15 GRUPĀ no 12 dalībniekiem 2.vietu izcīnīja mūsu ANDRIS RAIVIS VERNERS, 8.vietu KRISTAPS VĀRNA, 9.vietu DANS DANIELS BISENIEKS. Zēnu dubultspēlēs no 8 pāriem 3.vietu izcīnīja ANDRIS RAIVIS VERNERS un KRISTAPS VĀRNA, 5.vietu FILIPS ĒCIS un DANS DANIELS BISENIEKS. Meiteņu vienspēlēs no 16 sportistēm 6.vietu izcīnīja IEVA ABIGAILA VALGELINA, 8.vietu NIKOLA KALNIŅA, 9.vietu VIKTORIJA GILBERTE, 11.vietu SANTA STRAUME.

Meiteņu dubultspēlēs no 6 pāriem 4.vietu IEVA ABIGAILA VALGELINA un NIKOLA KALNIŅA, 6.vietu VIKTORIJA GILBERTE un SANTA STRAUME.

U-17 GRUPĀ meiteņu vienspēlēs no 12 dalībniecēm 5.vietu ANNIJA KUZMA, bet meiteņu dubultspēlēs no 8 pāriem ANNIJA KUZMA izcīnīja 2.vietu, pirmo reizi spēlējot pārī ar Valmieras meiteni DANIELU LANGINU.

Zēnu vienspēlēs no 16 dalībniekiem 5.vietu RIČARDS MEŽENIEKS, 7.vietu ARTIS EINŠTĀLS, 9.vietu JĒKABS AKERMANIS, 11.vietu GVIDO JANSONS, 12.vietu MĀRIS NAGOBADS.

ZĒNU dubultspēlēs no astoņiem pāriem 4.vietu RIČARDS MEŽENIEKS un JĒKABS AKERMANIS, 6.vietu ARTIS EINŠTĀLS un MĀRIS NAGOBADS.

 

Nākošās izbraukuma sacensības 20.septembrī Rīgas Olimpiskā Centrā BABOLAT 1.kārta.

 

Ar cieņu,

Talsu Novada Sporta skolas Badmintona nodaļas treneris Jānis Pētersons.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts