Arī Talsu novada Sporta skolas U-14 futbola komanda Latvijas Čempionātu sāk ar uzvaru

Arī Talsu novada Sporta skolas U-14 futbola komanda Latvijas Čempionātu sāk ar uzvaru

Trešdien, 10.aprīlī Talsu novada Sporta skolas U-14 komanda uzsāk savu Latvijas Čempionāta sezonu  ar pārliecinošu uzvaru 10-0 pār Liepājas komandu. Jau spēles sākumā Talsu komanda rādīja pārliecinošu spēli visās pozīcijās un dominēja laukumā, kas pārauga skaistos vārtu guvumos. Spēles rezultātu atklāja komandas kapteinis Deniss Jaunkalns ar tālsitienu. Spēles gaitā ar vārtu guvumiem vēl izcēlās Edgars Zaļupe, Daniels Kristbergs, Ralfs Kaņeps, Maksims Černovs. Maksimam šis bija pirmais panākums. Paldies komandai par treniņa procesa apmeklējumu. Tas ir darbs, kas ilgtermiņā vainagojas panākumiem.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts