Arī Talsu novada Sporta skolas audzēkņi un treneri dodas uz Latvijas IV olimpiādi

Arī Talsu novada Sporta skolas audzēkņi un treneri dodas uz Latvijas IV olimpiādi

30.jūnijā arī Talsu novada Sporta skolas audzēkņi devās uz Latvijas IV Olimpiādi, kura norisināsies Valmierā.

Mūsu sporta skolas audzēkņi pārstāvēs Talsu novadu gan vieglatlētikā, gan riteņbraukšanā, gan smaiļošanā un kanoe airēšanā, gan badmintonā un florbolā. Uz Valmieru devās smaiļotāji un kanoe airētāji – Kristaps Smilgainis, Kārlis Karlštrems, Roberts Akmens, Kristaps Ozoliņš, Kristers Rutkis un Linards Baumanis; vieglatlēti – Luīze Katrīna Zeļģe, Kristaps Kļava, Kristaps Alsbergs, Miks Oskerko, Elena Miezava, Dāvis Ūdris, Undīne Paipala, Niklāvs Paipals, Santa Peniķe, Niklāvs Paipals; Riteņbraucēji – Kristers Ansons un Matīss Riekstiņš, badmintoniste Ieva Abigaila Valgelina un florbolisti – Krišs Treimanis, Ģirts Šķuburs, Viesturs Mārtiņš Rubenis, Jānis Ragovskis, Markuss Plūdums, Reinis Neimanis, Kristiāns Ķīlis, Matīss Jansons, Emīls Hartmanis, Armands Budreika, Deivids Barkovskis, Andris Blumbahs un treneri – Mārcis Štrobinders, Andris Jansons, Edgars Kviesis, Gunārs Ķiepe, Mārtiņš Maķevics, Kārlis Treimanis, Zigurds Zujevs.

Latvijas IV Olimpiāde Valmierā norisināsies no 1.-3.jūlijam.

Veiksmi mūsu sportistiem!13517428_485784044952419_7039844241934484842_o

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts