Jūnijs, 2013

Talsu novada čempionāts krosā

03.06.2013

Svētdien pie Talsu sporta halles vairāk kā simts dalībniekiem tika dots starts Talsu novada čempionātā krosā. Distance bija izveidota pa slēpošanas trasi 500 un 1000 m apļos.

Sacensības tika rīkotas, lai popularizētu skriešanu Talsu novadā, lielāko dalībnieku skaitu sastādīja Talsu novada sporta skolas audzēkņi, kuriem šīs reizē bija arī vispārējās fiziskās sagatavotības pārbaude 5 vingrinājumos: kross, 30m sprints, tāllēkšana no vietas, atspoles skrējiens, spēka vingrinājumi(pievilkšanās pie stieņa, vai roku saliekšana iztaisnošana balstā guļus). Sporta pasākums tika aizvadīts ļoti labā atmosfērā ar mūziku un līdzi jušanu no vecāku puses.

Talsu novada čempionāta ieskaitē dalībnieki veica sākot ar 500m distanci līdz pat 3000 m garai distancei. Kā pirmie startēja paši jaunākie dalībnieki, 500m distancē S9 grupā ātrākā Alise Paipala, 2.v. Viktorija Spruģevica, Zēniem V7 gr.1.v.Patriks Voroncovs; 2.v. Toms Čuhnovs; 3.v. Zīverts Reinis no Rīgas. V9 1.v. Klāvs Araks; 2.v. Ozols Kristaps; 3.v. Balodis Rainers S11 gr. uzvarēja Dedze Keita Katrīna, 1000m S13 gr. 1.v. Krāģe Krista, 2.v. Valgelina Ieva Abigaila, 3.v. Segliņa Katrīna. Zēniem V11 ātrākais Rihards Brizga; 2.v. Dilans Kronentāls; 3.v. Valters Romaško. Kā nākamie uz starta izgāja 1500m distances skrējēji V13 gr. labāko laiku uzrādīja Rinalds Ozolnieks; 2. v. Jānis Ragovskis; 3.v. Viesturs Rubenis. 2km distancē S15 gr. labākā Marta Rubene; 2.v. Anna Krauze; 3.v. Aija Tesļuka S45 grupā distance devās divas dalībnieces ātrāko laiku uzrādīja Raivita Birkentāle aiz sevis atstājot Natāliju Jonišenko. Otru garāko distanci 2500m čempionāta ietvaros veica S17 grupa kurā uzvarēja Elena Miezava apsteidzot Martas Kristianas Mireckas. S20 gr. ātrākā Sabīne Goldberga; 2.v. Lizete Kļaviņa. S30 grupā ātrākā Lībagu un Pastendes skolu sporta skolotāja Natālija Afanasjeva aiz sevis atstājot Gundegas Lūses. Zēniem 2,5 km distancē V15 gr. pirmais Treimanis Krišs 2.v. Rumbergs Janeks; 3.v. Laizāns Rūdis. V45 gr. vienīgais un ātrākais Zīverts Māris.

Garākajā distancē 3 km sacentās zēni un vīrieši no 17 – 30 gadu vecumam. V17 gr. ātrākais vieglatlēts Kristaps Kļava, 2.v. Amosovs Dmitrijs; 3.v. Markuss Plūdums, V20 gr. uzvarēja florbolists Emīls Hartmanis, aiz sevis atstājot biatlonistus Jāni Šņoriņu un Andreju Zikovu, vecākajā V30 grupā laurus plūca Gints Lūsis, Mārcis Žigats un Kārlis Vanags.

Sporta skolas vispārējās fiziskās sagatavotības testos rezultāti tiks apkopoti un publicēti Talsu novada sporta skolas mājaslapā www.talsusportaskola.gov.lv, kur pieejama arī cita aktuāla informācija par sporta skolas audzēkņu gaitām sporta laukumos un distancēs.

Paldies dalībniekiem un vecākiem, kuri atbalsta jaunos sportistus. Liels paldies Sporta nodaļai par medaļām un diplomiem godalgotajiem dalībniekiem. Uzslava un sporta skolas darbiniekiem par dalību pasākuma aizvadīšanā.

Kaspars Sakniņš

galerija: Talsu novada čempionāts krosā


Brocēnos 25.05.2013.gada risinājās LR Kauss

03.06.2013

Brocēnos 25.05.2013.gada risinājās LR Kauss – II sacensības kanoe airēšanā , kas reizē bija arī atlases sacensības uz Eiropas junioru U-23 un EČ sacensībām pieaugušajiem

Godalgotā vietas izcīnīja arī mūsu sporta skolas audzēkņi

C-1 1000m A.Kudrjavcevs 4:36,41 1.vieta

C-2 500m G.Kundziņš 2:04,80 1.vieta

C- 1 200m R.Stromanis 45,26 1.vieta

K-1 200m R.Akmens 36,86 1.vieta


Riteņbraukšana

05.06.2013

Riteņbraukšana.

Ķegums 01.06.2013

Talsu novada sporta skolu Ķeguma MTB maratonā velokrosā individuāli pārstāvēja Rainers balodis .

Bērnu distancē 900m ar rezultātu 0:0 2,59 Rainers 15 dalībnieku konkurencē izcīnīja 1.vietu.

R.Balodis piedalījās arī MU Sports MTB kausa izcīņā 1.posmā izcīnot 3.vietu un 2.posmā Ozolkalnā ieguva 3.vietu.


Izlaidums Sporta skolā.

05.06.2013

Izlaidums Sporta skolā.

31.maijā kad skolās skolēniem izsniedza liecības, Sporta skolā tika rīkots izlaidums.

Izlaidums, kā jau sporta skolā, bija ar sportiskajām aktivitātēm, kuras līdz šim audzēkņi nebija apguvuši savu treneru vadībā. Audzēkņiem bija jāiziet apmācība loku šaušanā un kad tas tika apgūts tad varēja saņemt arī Apliecības par Sporta skolas beigšanu. Kopumā 12/13. Mācību gadā skolu absolvēja 34 audzēkņu no tādām nodaļām kā florbols, badmintons, vieglatlētika, basketbols, volejbols, biatlons un smaiļošanas kanoe airēšanas. Pēc apliecību saņemšanas Absolventi Sporta skolai par piemiņu veidoja gleznu, kas izveidojusies par nelielu tradīciju Sporta skolas izlaidumā.

Direktors

Kaspars Sakniņš

Galerija: Izlaidums Sporta skolā


Talsu novada jaunie sportisti startēs Latvijas Jaunatnes Olimpiādē.

10.06.2013

No 13. – 15. Jūnijam Ventspilī norisināsies Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kurā startēs arī 36 Talsu novada jaunie sportisti no 16 – 19 gadu vecumam.

Šogad Jauniešu olimpiādes galvaspilsēta ir Ventspils, taču sacensības notiks arī citas pilsētās. Mūsējie par augstajām vietām cīnīsies piecos sporta veidos. Badmintonā startēs Artis Ignašs, Pēteris Rūsa, Ričards Meženieks, Renārs Krastiņš trenera Jāņa Pētersona vadībā, smaiļošanā un kanoe airēšanā Brocēnos – Guntis un Guntars Kundziņi, Arnolds Kudrjacevs, Rahmads Stromanis, Dāvis Iļjins, Roberts Brālis, Linards Baumanis, Toms Donis, Edgars Šteins, Roberts Akmens, Linda Baumane un Laura Reine, treneri Zigurds Zujevs un Saiva Rodiņa, Vieglatlētikā – Emīls Plucis, Aleksandrs Strikaitis, Dāvis Zēle, Artis Einštāls, Laura Anna Krauze, Elēna Miezava, Santa Peniķe, Marta Elza Rubene, Uģis Tropiņš, Kristaps Kļava, Miks Oskerko, Treneri, Andris Jansons, Mārcis Štrobinders, Jānis Vīriņš, Riteņbraukšanā – Laima Edīte Cīrule, Anna Ošiņa, Matīss Riekstiņš, treneris Gunārs Ķiepe un Pludmales Volejbolā Liepājā – meitenes Madara Bajāre, Dace Krūmiņa un zēni Jānis Pugovičs un Edgars Vicinskis. Komandu vada Sporta skolas direktors Kaspars Sakniņš.

Komandas oficiālā pavadīšana ceturtdien 13.06. plkst 8:00 no Talsu sporta nama, kad lielākā daļa sportistu dosies uz savām sacensību vietām.

Talsu sportistu moto – Visi kopā spēkus liekam, uzvarās mēs prieku gūstam.

Veiksmi sportistiem!!!


Talsu sporta Skolas audzēkņi saņem apbalvojumus.

14.06.2013

Trešdien, 12. jūnijā, Talsu 2. vidusskolas aktu zālē tika apbalvoti Talsu novada 2012./2013. mācību gada laureāti profesionālās ievirzes izglītībā un interešu izglītībā. Talsu novada domes priekšsēdētāja Daiga Feldmane kopā ar Izglītības pārvaldes vadītāju Ināru Veismani apbalvoja tos Talsu novada sporta skolas audzēkņus, kā arī Bērnu un jauniešu centra (BJC), Mūzikas un Mākslas skolu audzēkņus, kas ieguvuši augstus rezultātus sacensībās, konkursos un skatēs valsts mērogā. Godināšanu iesāka Baibas Veismanes – Rezongas vadītās „Dziesmu skolas” vokālisti, radot pacilātu svētku noskaņu visiem klātesošajiem.

Apbalvojumus saņēma Talsu novada jaunie sportisti, kas ievērojamus panākumus guvuši dažādos sporta veidos, kā, piemēram – vieglatlēti Grieta Kļaviņa, Anna Laura Krauze un Pauls Lagzdiņš (treneris Jānis Vīriņš), biatlonisti Reinis Korsunovs un Andrejs Zikovs, distanču slēpotājs Andris Robalds, biatlonisti un distanču slēpotāji Jānis Šņoriņš, Nauris Birkentāls (treneris Andris Šņoriņš) un Renārs Birkentāls (treneris Jānis Neimanis). Badmintonā panākumus guvuši – Fīlips Ēcis, Ričards Meženieks un Annija Kuzma (treneris Jānis Pētersons), smaiļošanā un kanoe airēšanā – Uvis Zemturis, Arvis Iļjins, Arnolds Kudrjavcevs, Guntars Kundziņš, Dāvis Iļjins un Rinalds Ozolnieks (treneri Saiva Rodiņa un Zigurds Zujevs). Vieglatlētikas sacensībās godalgotas vietas izcīnījuši – Kristaps Kļava un Elēna Miezava (treneris Andris Jansons). Ievērojami panākumi gūti arī Latvijas čempionāta florbolā 1.līgas vārtsardzei, LR izlases dalībniecei U-17 futbolā Danai Gulbei (trenere Natālija Joničenko) un snovbordistei Katrīnei Šulcei (treneris Edgars Kviesis).

Komandu sporta veidos apbalvojumus saņēma – Talsu novada sporta skolas basketbola nodaļas U-19, U-17, U-16, U-15 zēnu komandas (treneri Mārtiņš Ziediņš un Arkādijs Bajārs), florbola nodaļas U-8 un U-12 zēnu komandas (treneri Mārtiņš Maķevics un Artis Raitums), kā arī futbola nodaļas U-12 meiteņu komanda (treneris Aivars Eņģelis).

Noslēgumā Talsu novada pašvaldības izpilddirektora vietniece izglītības un sociālajos jautājumos Inga Krišāne pateicās visiem laureātiem par to, ka varam lepoties, ka Talsu novadā ir tik talantīgi un gribasspēka pilni jaunieši, kas nes Talsu vārdu aiz novada robežām, un spēj savu talantu attīstīt tik dažādās jomās. Īpaša pateicība arī laureātu vecākiem un skolotājiem, kas atbalsta un cenšas motivēt nenolaist spārnus grūtā brīdī, palīdz izturēt un izkopt katra īpašo spēju parādīt sevi pasaulei.

Galerija: Talsu sporta Skolas audzēkņi saņem apbalvojumus.


Talsu novada sportistu otrā diena Latvijas jaunatnes Olimpiādē

15.06.2013

Kā pirmie sacensību dienu Liepājā uzsāka Pludmales volejbolisti E.Vicinskis un J. Pugovičš, programmā bija jāizvada divas spēles kurās tika piedzīvoti divi zaudējumi un sacensību kopvērtējumā dalīta 9 – 12.v.

No rīta Ventspilī startēja arī šosejas riteņbraucēji 50 km grupas braucienā jauniešiem M. Riekstiņš izcīnīja 11.vietu, meitenēm A. Ošiņa 10.vietā, bet L. Cīrule izstājās traumas dēļ.

Sacensības vienspēlēs turpināja arī divi badmintonisti, kuriem priekšā bija divas spēles taču diemžēl abiem spēlētājiem uzvaras neizdevās izcīnīt un iznākumā P.Rūsa ieņēma dalīto 9. – 12.v. bet A.Ignašs 13.v.

Veiksmes sēriju turpināja Smaiļotāji un kanoe airētāji, kuriem no rīta priekšsacīkstēs starti izdevās un vairāki sportisti iekļuva finālā, kurā zelta godalgu smaiļošanā 200m izcīnīja R. Akmens, bet kanoe airēšanā 200m zelts R. Stromanim, bronza A.Kudrjacevam, 4. V. D. Iļjinam, starp meitenēm 9.v. L. Baumanei. L. Reine 12.v. bet divniekos T.Donis un R.Brālis ieņēma 11.v.

Dienas otrajā pusē sacensības uzsāka arī vieglatlēti no kuriem visaugstāko vietu izcīnīja K. Kļava 1500m distancē finišējot 4.vietā. Pārējās distancēs neviens no mūsu dalībniekiem finālos neiekļuva. Tāllēkšanā meitenēm Laura Anna Krauze 14. v. zēniem Dāvis Zēle uzrādīja 33.rezultātu. Abi sportisti piedalījās arī 100m sprintā, kur Annai 13.v., bet Dāvis ierindojās 35.vietā.

Šķēpmešana sagādāja grūtības visiem sportistiem, jo bija liels vējš un ja metienam bija tehniskas kļūdas tad uzlabu rezultātu varēja necerēt. No mūsējiem 11.v., meitenēm Santai Peniķei zēniem Mikam Oskerko, Emīls Plucis 14.v., Aleksandrs Strikaitis 20.v.

Lodes Grūšanā divi mūsējie Artis Einštāls 31.v. Uģis Tropiņš 34.v.

Rīt pēdējā sacensību diena kurā startēs trīs vieglatlēti, badmintona dubultspēles, kalnu riteņbraukšana un smaiļošana kanoe airēšana.

Galerija: Talsu novada sportistu otrā diena Latvijas jaunatnes Olimpiādē


Talsu novada komanda Latvijas jaunatnes Olimpiādē

17.06.2013

Sportistiem Olimpiāde sākās ceturtdien 8:00 ar svinīgu pavadīšanu no Talsu novada domes, kur laba vēlējumus teica Talsu novada Domes priekšsēdētāja Daiga Feldmane.

Pēc labajiem vārdiem sportisti devās uz savām sacensību vietām. Smaiļotāji un kanoe airētāji uz Brocēniem, Pludmales volejbolisti uz Liepāju, bet badmintonisti, riteņbraucēji, jāšanas sports un vieglatlēti uz Ventspili.

Pirmie no mūsējiem sacensības Liepājā uzsāka Pludmales Volejbolisti gan zēni gan meitenes, lai arī sākums bija visai grūts iznākums ir ļoti labs meiteņu pārim Madarai Bajārei un Dacei Krūmiņai pēc sīvas cīņas un smalkas punktu skaitīšanas sacensību noslēgumā Sudraba medaļas. Zēniem Jānim Pugovičam un Edgaram Vicinskim sacensības noslēdzās piektdien ar dalītu 9. – 12.v.

Veiksmīgi sacensības sāka arī mūsu vienīgā Jātniece Sidnija Freiberga, kura pēc pirmā maršruta veikšanas ieņēma piekto vietu, taču otrajā piedzīvoja neveiksmi un krita, sacensības noslēdzot 5.vietā.

Riteņbraucēji sacentās visas trīs Olimpiādes dienas pirmājā dienās startējot 10km individuālajā startā meitenēm Laima Cīrule izcīnīja 6.vietu, Anna Ošiņa 11.vietā Zēniem Matīss Riekstiņš 9.vietā. Otrajā dienā 50km grupas braucienā jauniešiem M. Riekstiņš izcīnīja 11.vietu, meitenēm A. Ošiņa 10.vietā, bet L. Cīrule izstājās traumas dēļ. Trešajā dienā sacensības notika ar kalnu divriteņiem, kur no mūsējiem sarežģītājā trasē, kas bija izveidota Lemberga Hūtes apkārtnē, devās tikai Matīs Riekstīņš finišā izcīnot 11.v.

Arī badmintonisti sacensības aizvadīja trīs dienas, pirmajās divās dienās norisinājās vienspēles. Šeit pirmājā dienā sacensības beidza divi mūsu sportisti Ričards Meženieks 19.v. un Renārs Krastiņš 22.v., bet Pēteris Rūsa un Artis Ignašs iekļuva nākamās dienas sacensībās, un sacensības noslēdza dalītajā 9. – 12.v.un 13. – 16.v. Pēdējā dienā sportisti sacentās dubultspēlēs taču diemžēl pretinieki izrādījās pārāk spēcīgi un nācās izkrist no sacensībām jau pirmajā kārtā Ignašs/Rūsa ieguva 9.v., bet Meženieks/Krastiņš 10.v.

Arī smaiļotāji un kanoe airētāji sacentās visas trīs dienas un viņiem šis sacensības bija visveiksmīgākās no mūsējiem, kopumā Talsu novadam izcīnot 6 godalgas.

Pirmajā dienā 1000m distancē kanoe Arnolds Kudrjacevs izcīnīja zelta medaļu, Dāvis Iļjins 4.v., Rahmads Stromanis tika diskvalificēts. Smaiļošanā tadā pašā distancē Roberts Brālis un Toms Donis attiecīgi 16. un 17.v. Vēlāk uz starta stājās divnieki kur mūsējiem Stromanis/Kudrjacevs izcīnīja zeltu un brāļi Kundziņi bronzu, savukārt Šteins/Baumanis 9.v.

Arī otrajā dienā mūsējie saglabāja medaļu birumu un smaiļošanā 200m Roberts Akmens izcīnīja zeltu, Toms Donis 16.v. meitenēm Linda Baumane 9.v. laura Reine.12. Kanoe airēšanā šādā distancē triumfēja Rahmads Stromanis, trešais Kudrjacevs, ceturtais Dāvis Iļjins.

Pēdējā dienā startēja tikai meitenes Smaiļošanā 500m Baumane 8.v. Reine 11.v.

Vieglatlētiem sacensības sākās otrās dienas otrajā pusē visaugstāko vietu izcīnīja K. Kļava 1500m distancē finišējot 4.vietā. Pārējās distancēs neviens no mūsu dalībniekiem finālos neiekļuva. Tāllēkšanā meitenēm Laura Anna Krauze 14. v. zēniem Dāvis Zēle uzrādīja 33.rezultātu. Abi sportisti piedalījās arī 100m sprintā, kur Annai 13.v., bet Dāvis ierindojās 35.vietā.

Šķēpmešana sagādāja grūtības visiem sportistiem, jo bija liels vējš un ja metienam bija tehniskas kļūdas tad uzlabu rezultātu varēja necerēt. No mūsējiem 11.v., meitenēm Santai Peniķei zēniem Mikam Oskerko, Emīls Plucis 14.v., Aleksandrs Strikaitis 20.v.

Lodes Grūšanā divi mūsējie Artis Einštāls 31.v. Uģis Tropiņš 34.v.

Otrā diena vieglatlētiem bija veiksmīgāka, Elena Miezava izcīnīja 6.v. 800m distancē uzstādot savu personīgo rekordu, Marta Elza Rubene šajā distancē uzrādīja 12.rezultātu. 3000m startēja Kristaps Kļava uz arī iekļuva labāko sešiniekā apbalvošanas ceremonijā saņemot diplomu par 6.v.

Talsu novada jaunie sportisti šo Olimpiādi aizvadīja veiksmīgi izcīnot septiņas godalgas, četras zelta, vienu sudraba un divas bronzas medaļas, pašvaldību vērtējumā ierindojoties 16.vietā 72. pašvaldību konkurencē.

Olimpiāde noslēdzās ar Olimpiskās komitejas karoga nolaišanu un uguns izdzišanu, lai gaidītu nākamo Latvijas Jaunatnes Olimpiādi pēc diviem gadiem 2015.gadā.

Galerija: Talsu novada komanda Latvijas jaunatnes Olimpiādē


Svinīgā pieņemšana Latvijas Jauntanes Olimpiādes medaļniekiem, viņu vecākiem un treneriem pie priekšēdētājas Daigas Feldmanes

17.06.2013

Galerija: Pieņemšana pie Daigas Feldmanes


Olimpiskā čempiona J.Lūša kausa izcīņa šķēpa mešanā

27.06.2013

26.06.13 Jelgavā Zemgales OC stadionā notika olimpiskā čempiona J.Lūša kausa izcīņa šķēpa mešanā.

A grupā jaunieši (1996.-1987.g.dz.) Startēja 24 dalībnieki.

R .Alksnis ar rezultātu 43,73m izcīnīja 9.vietu.A.Strikaitis aizraidot šķēpu 42,00m ieguva 12.vietu.E.Plucim šķēps aizlidoja 41,51m,viņam iegūta 15.vietā.G.Ozoliņš ar rezultātu 36,61m palika 22.vietā, bet D.Ūdris ar rezultātu 35,06m izcīnīja 23.vietu.

B grupā zēniem (1998.-1999.g.dz.) startēja 27 dalībnieki.

M.Oskerko ar rezultātu 44,28m izcīnīja 6.vietu,bet 8.vietu ieguva A.Einštāls ar rezultātu 40.54m

C grupā zēniem (2000-2001.g.dz.)startēja 25 dalībnieki.

Labākais no mūsējiem K.Suntažs aizraidot šķēpu 37,05m izcīnīja 4 vietu. E.Rapitis ar rezultātu 29,19m palika 9 vietā, bet R.Dzirkalim ar rezultātu 24,89m pienācās 13 vieta .

C grupā meitenēm (2000-2001.g.dz .)startēja 22 dalībnieces.

L.Zeļģei šķēps aizlidoja 25,89m,viņai 10.vieta.B.Naglei ar rezultātu 25,58m iegūta 11.vieta,bet A.Stanga ar rezultātu 16,71m palika 19.vietā.

D grupā zēniem (2002.un jaunāki ) startēja 22 dalībnieki.

T.Kalniņš ar rezultātu 22,90m izcīnīja 7.vietu.


Biatlonisti startē arī vasarā

29.06.2013

29.jūnijā Talsu biatlonisti piedalījās Latvijas kausā vispārējā fiziskā sagatavotībā. Dalībniekiem bija jāskrien stadionā, jāšauj uz punktiem, jālec septiņ-solis un jāpilda roku saliekšana un iztaisnošana, jeb tautas valodā sakot „jāpumpējas”. C grupas dalībnieki pumpējās balstā guļus, pārējie balstā uz līdztekām.

Junioru grupā 3km skrējienā 2.vietu izcīnīja Andris Robalds, Nauris Birkentāls 3.vietā. A grupas jauniešiem arī bija jāveic 3km distance skrienot un Jānis Šņoriņš izcīnīja 3.vietu, savukārt Andrejs Zikovs 7.vietu. C grupas jaunieši veica 1km distanci – Ēcis Pēteris 12.vietā finišēja, Aksels Bresme ierindojās 13. Vietā.

Šaušanas vingrinājumos Junioru grupā, nodemonstrējot labu šaušanu no stāvokļa stāvus, precīzākais bija Nauris Birkentāls – viņam 1. vieta, Andrim Robaldam 4.vieta. A grupā jauniešiem 3.vietu šaušanas vingrinājumos izcīnīja Andrejs Zikovs, Mazliet neprecīzāks bija Jānis Šņoriņš, kurš ieņēma 4.vietu. C grupā jauniešiem par patīkamu vārda dienas dāvanu sev parūpējās Pēteris Ēcis, kurš šaušanas vingrinājumos izcīnīja 1.vietu, Aksels Bresme ierindojās 13.vietā.

7-solī junioru grupā 3.vietu izcīnīja Andris Robalds, 5.vietu Nauris Birkentāls. A grupā jauniešiem 6.vietā Andrejs Zikovs un 8.vietā Jānis Šņoriņš. C grupā jauniešiem 7.vietā Pēteris Ēcis un 8.vietā Aksels Bresme.

Roku saliekšanā un iztaisnošanā balstā uz līdztekām spēcīgākie Talsinieki – Nauris Birkentāls pārliecinoši 1.vietā, Andris Robalds 2.vietā. Agrupā jauniešiem 4.-5.vietu dalīja abi mūsu sportisti Andrejs Zikovs un Jānis Šņoriņš. C grupā jauniešiem roku saliekšanā un iztaisnošanā balstā guļus 10.vietu izcīnīja Aksels Bresme, 11.vietā Pēteris Ēcis.

Sacensībās apbalvošana notika kopvērtējumā – summējot izcīnītās vietas visos četros vingrinājumos. Junioru grupā 1.vietu un kausu izcīnīja Nauris Birkentāls, zaudējot tikai vienu punktu Naurim 2.vietā Andris Robalds. Arī A grupā jauniešiem bija ļoti līdzīga cīņa, Jānim Šņoriņam vienāds punktu skaits ar trešās vietas ieguvēju, bet tā kā šaušana bija galvenais kritērijs tad viņam pienācās 4.vieta un tikai par punktu no Jāņa atpalika Andrejs Zikovs, viņš 5.vietā. C grupā jauniešiem vēl ir plašas izaugsmes iespējas – Pēteris Ēcis 9.vietā, Aksels Bresme 13.vietā.

Treneri Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis, Kaspars Sakniņš


Smaiļotājam Robertam Akmenim otrā vieta Eiropas čempionātā

30.06.2013

Svētdien Polijā notiekošajā Eiropas junioru un U23 čempionātā kanoe airēšanā un smaiļošanā Latvijas smaiļotājs, Talsu novada sporta skolas audzēknis Roberts Akmens junioru konkurencē izcīnīja sudraba medaļu 200 metru distancē.

Roberts Akmens ierindojās otrajā vietā, uzvarētājam portugālim Djogo Lopešam zaudējot 0,380 sekundes. Trešajā vietā ierindojās ungārs Balāžs Birkāšs.

Savukārt sestdien, 29. jūnijā Talsu novada sporta skolas audzēknis, kanoe airētājs Dagnis Iļjins izcīnīja ceturto vietu 1000 metru distancē.

Arī citi Talsu novada sporta skolas audzēkņi svētdien, 30. jūnijā startēja B finālos, un vistuvāk trijniekam bija kanoe airētājs Rahmats Stromanis, kurš 200 metru distancē starp junioriem bija ceturtais, bet 1000 m distancē ierindojās 14. vietā, Arnolds Kudrjacevs 1000 m distancē izcīnīja 14. vietu, bet brāļi – Guntis un Guntars Kundziņi divnieku sacensībās izcīnīja 13. vietu.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts