Augusts, 2013

Talsu novada atklātās meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā 3.-4.augusts Sasmakas ezerā
07.08.2013

Sacensībās ieradās sportisti no Rīgas, Jelgavas, Salacgrīvas, Brocēniem, Ventspils. Kopējais sportistu skaits 164.sportisti. 9.godalgas tika „Rīdzenes” komandai, Jelgavai un Talsiem – 8, Brocēnu komandai – 5, Ventpils – 3, Salacgrīvai – 2.

Airētāji sacentās divās distancēs – 200m un 1vai2 km, kopvērtējumā tiek vērā ņemtas abas izcīnītās vietas.

Talsu novada sporta skolas un SK „Talsu airētāji” audzēkņu rezultāti: 1996.g.dz. un vecāki vecuma grupā C-1 1.vieta A.Iļjinam, 2.vieta Guntaram Kundziņam, 3.vieta – Guntim Kundziņam. Savukārt K-1 R.Akmens – 2.vieta. Sieviešu konkurencē L.Baumane izrādījās spēcīgāka 2km distancē, kopvērtējumā izcīnot 3.vietu. 1997.-1998.g.dz.vecuma grupā C-1 klasē 1.vieta D.Iļjinam, U.Zemturis – 4.vieta, K.Smilgainis – 5.vieta, E.Šteins – 6.vieta, L.Baumanis – 8.vieta. K-1 klasē K.Ozoliņš – 22.vieta. 1999.-2000.g.dz. K-1 klasē K.Karlštrems – 5.vieta, Gusts Znots-Znotiņš – 35.vieta. C-1 klasē R.Ozolnieks – 2.vieta, A.Stromanis – 8.vieta, D.Kudrjavcevs – 14.vieta. Jaunākajā vec.grupā 2001.g.dz. un jaunāki C-1 klasē K.Znotiņš – 1.vieta, K-1 klasē I.Veisbergs – 13.vieta.

Tautas laivas klasē: 1997.g.dz. un vecāki

1.v.

“Fantastiskais četrnieks”

Rahmads Stromanis

Arnolds Kudrjavcevs

Guntis Kundziņš

Guntars Kundziņš

2.v.

” Sinister”

Vasilijs Andriško

Eduards Krūtainis

Edvards Sārts

Rolands Šakals

3.v.

“Fantastiskais četrnieks- mīkstie nūģi”

Roberts Akmens

Roberts Zimelis

Kristaps Tukišs

Dāvis Iļjins

1998.-2000.g.dz. grupā:

1.v.

“Neļmuts”

Ansis grišāns

Gints Markavičs

Mārtiņš Grundmanis

Toms Andersons

2.v.

“Smiti”

Edgars Šteins

Rinalds Ozolnieks

Nauris Tomsons

Līga Kariņa

3.v.

“Kas ir čibriks?”

Kristians Kacars

Nikolajs Gluhaļoks

Tomass Kovaļenko

Edvards Zaķis

2001.g.dz. un jaunāki:

1.v.

“Pikaču”

Linda Breidaka

Kristīne Upmane

Saulija Markaviča

Kevins Olševskis

Airēšanas trenere Saiva Rodiņa


Airētāju panākumi LČ Limbažos
13.08.2013

No 9 līdz 11augustam Limbažos notika Latvijas junioru un U – 23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā Talsu novada sporta skolas airētāji uzvarēja 12 disciplīnās.

Rahmats Stromanis četras 1 vietas un viena 2 vieta. Roberts Akmens1 četras 1 vietas.
Guntars Kundziņš trīs 1 vietas, piecas 2 vietas, viena 3 vieta. Dāvis Iļjins trīs 1 vietas, divas 2 vietas

Guntis Kundziņš trīs 1 vietas, piecas 2 vietu, viena 3 vieta. Arvis Iļjins divas 1 vietas, trīs 2 vietas, divas 3 vietas.

Arnolds Kudrjavcevs divas 1 vietas, viena 2 vieta, trīs 3 vietas. Kristaps Smilgainis trīs 1 vietas un viena 2 vieta.

Roberts Zīmelis divas 3 vietas Paldies sportistiem par startu.

Talsu airēšanas treneris:
Zigurds Zujevs


Latvijas čempionāts vasaras biatlonā Priekuļos
13.08.2013

Sestdien 10. un 11. augustā Priekuļos tika aizvadītas Latvijas čempionāta 1.kārtas sacensības vasaras biatlonā, kur starts tika dots divās disciplīnās. Jaunajā krosa supersprintā un Masu starts uz rollerslēpēm.

Sestdien sportisti sacentās jaunajā Supersprinta disciplīnā, kurā jāšauj divas guļus un divas stāvus šautuves pirms katras šautuves skriešus veicot 900 m apli, katrā šaušanā visi pieci mērķi jāaizver ar 8 patronām, ja tas neizdodas tad dalībnieks sacensības neturpina. Visiem sportistiem šī disciplīna bija jaunums, tādēļ daudzi sportisti sacensības beidza jau pēc pirmās šautuves, Vīru grupā no mūsējiem Arvis Robalds, Junioriem Nauris Birkentāls un Andris Robalds, A gr. jauniešiem Jānis Šņoriņš. Līdz trešajai šaušanai junioriem sacensībās noturējās Reinis Korsunovs, taču neaizverot vienu mērķi nācās izstāties. Visveiksmīgāk startēja Andrejs Zikovs A.gr., kurš spēja aizvērt visus mērķus, vienīgais no visas grupas, un izcīnīja Latvijas čempiona titulu. Interesanti, ka arī vīru, junioru un sieviešu grupā līdz galam spēja tikt pa vienam dalībniekam. Jaunākajā C. gr. Vienīgais no mūsējiem startēja Aksels Bresme un ierindojās13.v.

Svētdien tika dots Masu starts uz rollerslēpēm 12,5 km veica vīri un juniori, no mūsējiem pie vīriem startēja Arvis Robalds pieļaujot 9 kļūdas šaušanā finišā 4.v., junioriem veiksmīga šaušana Naurim Birkentālam no 20 šāvieniem 2 kļūdas, un finišā 2. vieta, Andrim Robaldam 9 kļūdas un 5. Rezultāts. A.gr. 10 km distancē Andrejs Zikovs ar 5 kļūdām šaušanā uzreiz aiz goda pjedestāla 4.v., Jānim Šņoriņam neveiksmīga šaušana un 5. vieta finišā. C.gr. 6 km distancē Aksels Bresme 14.v. ar 9 kļūdām šaušanā.

Treneri:
Kaspars Sakniņš
Andris Šņoriņš

Galerija: Latvijas čempionāts vasaras biatlonā Priekuļos


Jaunajiem biatlonistiem pirmie Latvijas mēroga mači.
19.08.2013

15. augustā Pļaviņās tika aizvadītas Latvijas kausa sacensības pneimobiatlonā, kurā startēja arī Talsu novada Sporta skolas jaunie biatlonisti.

Sacensības tiek rīkotas, lai pašiem mazākajiem sportistiem, kas tikko sākuši nodarboties ar šo sporta veidu, radītu interesi un priekšstatu par biatlonu. Jaunie sportisti braši cīnījās un nenolaida rokas kaut gan bija jākonkurē ar 3 – 4 gadus vecākiem biatlonistiem.

No mūsu sporta skolas sacensībās piedalījās deviņi sportisti. Astoņi zēni un viena meitene Viktorija Spruģevica, kura vienīgā no mūsējiem divās šautuvēs aizšāva visus 10 mērķus un iekļuva labāko sešiniekā, tikai 7 sekundes atpaliekot no trešās vietas. Zēniem grūtāk veicās ar šaušanu un līdz ar to arī izcīnītās vietas nedaudz sliktākas. Renārs Birkentāls 1 kļūda un 11.v., Rainers Balodis 2 kļūdas 19.v., Roberts Brencis 3 kļūdas 21.v., Ulvis Krišmanis 5 kļūdas 23.v., Kristers Kalašņikovs 4 kļūdas 24.v. Kristiāns Karlsbergs 10 kļūdas 26.v. Rinalds Alksnis 7 kļūdas 27.v. Renārs Vēveris saņēma 2 soda minūtes par neapskrietiem 4 soda apļiem un finišā 6 kļūdas šaušanā un 30.v.

Galerija: Jaunajiem biatlonistiem pirmie Latvijas mēroga mači.


Talsu novada Sporta skolas audzēkņi piedalās lāpu skrējienā „Apkārt Latvijai”
20.08.2013

Skrējienā piedalījās arī Talsu novada sporta skolas audzēkņi trenera Andra Jansona pavadībā.

Šis skrējiens ir veltīts Latvijas valsts proklamēšanas 95. gadadienai un valstiskās neatkarības atjaunošanas 22. gadadienai. Zīmīgi, ka līdzīgs skrējiens tika organizēts pirms 21 gada.

Šo lāpu skrējienu iniciēja biedrība „Latvijas ģenerāļu klubs” un tā vēstījums ir Latvijas iedzīvotāju kopības un drošības sajūtas stiprināšana. Skrējiens ilgst septiņas dienas un skrējiena dalībnieki kopā pieveic 1500 kilometrus.

Talsu novada sporta skolas audzēkņi no basketbola nodaļas 25 sportistu sastāvā veica vienu stafetes posmu Rojā, bet biatlona un vieglatlētikas nodaļas valsts policijas un robežsargu pavadīti kopā noskrēja 8 kilometru garu stafetes posmu ceļa posmā no Kolkas līdz Mazirbei. Jāpiebilst, ka lāpa nebija no tām vieglākajām un viens dalībnieks parasti skrēja kilometru garu stafetes posmu.


Panākumi labdarības skrējienā „Nike Riga Run”
20.08.2013

Kopumā distancē devās 7000 dalībnieku dažādās distancēs. Visu dalībnieku dalības maksa tika ziedota slimo bērnu rehabilitācijai. Distances vijās par Mežaparka teritoriju un starts/finišs atradās pie Dziesmu svētku estrādes.

Sacensības sākās ar 10km rollerslēpošanas sacensībām. Tajās piedalījās un teicamu rezultātu uzrādīja Talsu novada sporta skolas audzēknis Andris Robalds ieņemot 3. vietu kopējā ieskaitē un 1. vietu savā vecumā grupā. Jāteic, ka Andris piekāpās vien Latvijas biatlona izlases dalībniekiem Edgaram Piksonam un Daumantam Lūsam.

10km skrējienā, kas reizē bija arī Latvijas čempionāts, piedalījās visvairāk dalībnieku. Starp dalībniekiem atrodami arī Sporta skolas audzēkņi. Kārlis Treimanis ieņēma 36. vietu kopējā ieskaitē, 5. vietu savā vecuma grupā, Arvis Robalds 75. vietu, Kristaps Kļava 119. vietu un 3. vietu savā vecuma grupā.

Galerija: Panākumi labdarības skrējienā „Nike Riga Run”


Sporta skolas prezentācijas pasākums ”Iepazīsti sporta veidus”.
21.08.2013

31.augustā plkst. 11:00 Talsu sporta hallē K. Mīlenbaha ielā 32a un tās apkārtnē, jau otro gadu, Talsu novada Sporta skola rīkos sporta veidu iepazīšanās pasākumu.

Pasākums tiek rīkots, lai bērniem un jauniešiem dotu iespēju izmēģināt visus 10 sporta skolā esošos sporta veidus, atrast sev saistošāko un interesantāko pieteikties pie trenera un jaunajā mācību gadā sākt trenēties. Vecākiem būs iespēja aprunāties ar treneriem, bet esošie Sporta skolas audzēkņi demonstrēs un pastāstīs par sporta veidu specifiku.


Talsinieces iegūst otro vietu Latvijas jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā
27.08.2013

Bildē no kreisās:
Alise Kalēja un Elīza Matroze otrās vietas
Latvijas jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā ieguvējas.

Talsu novada sporta skolas volejbola nodaļas audzēkņi lielu daļu vasaras brīvlaika pavadīja treniņu un sacensību gaisotnē, piedaloties vairākos Latvijas jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā posmos un visos TIO volejbola posmos.

Latvijas jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā no Talsu novada sporta skolas piedalījās septiņi pāri – A un C zēnu un meiteņu grupās. Līdz C- grupas fināla spēlēm tika trīs pāri un 19 komandu konkurencē talsinieces Adelīna Liepiņa un Iluta Brandava dalīja 9.-12. vietu ar mūsu otro pāri- Rūta Amsteri un Anastasiju Račkausku, bet trešais pāris -Nikola Šakale un Laura Brāle ieņēma 15. vietu.

Bet A- grupas meitenes Alise Kalēja un Elīza Matroze Latvijas jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā izcīnīja godpilno otro vietu.

Savukārt TIO volejbolā Talsu novada sporta skolu pārstāvēja viena zēnu un trīs meiteņu komandas. Līdz finālam tika B-grupas un C- grupas meiteņu komandas. TIO volejbola fināla spēles norisinājās 23. augustā Rīgā Daugavas stadionā, kur kopā pulcēsies vairāk nekā 100 komandas ar 600 spēlētājiem. Mūsu B grupas meitenes
(Madara Bajāre, Aiva Damberga, Dace Krūmiņa , Agnese Brūvere , Kate Jansone) kopvērtējumā ierindojās 8. vietā , bet D grupas meitenes (Patrīcija Lasmane, Tīna Neimane, Paula Liepiņa, Gerda Matisone, Renāte Spirga)
5. vietā .

Liels paldies spēlētāju vecākiem par atbalstu un ieguldīto laiku , lai nogādātu spēlētājus uz spēlēm Kuldīgā, Liepājā, Rīgā, un Aizputē.

Pēc dažu nedēļu pārtraukuma ,14. septembrī ,ar starptautisku turnīru Kuldīgā sporta skolas audzēkņiem atsāksies klasiskā volejbola spēļu sezona.

Jau no 3. septembra, atsākoties volejbola treniņu sezonai , aicinu pievienoties jaunus dalībniekus Talsu novada sporta skolas volejbolistiem.

Talsu novada sporta skolas volejbola nodaļas
vecākais treneris Aivars Pekmans


21.-22.augustā Brocēnos notika LR kauss-III, LKF klubu čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā
28.08.2013

Kopvērtējumā Talsu komanda izcīnīja 5.vietu. Savukārt medaļu daudzumā dala 3/4 vietu ar Ventspils komandu. Bet zelta medaļas visvairāk tika Talsu komandai – 10!

LR kauss-III izcīņā Arvis Iļjins 200m distancē – 2.vieta, R.Zimelis 1000m – 5.vieta, 200m distancē – 4.vieta.
LKF klubu čempionātā:
1995.-1997.g.dz.gr. kanoisti – Rahmads Stromanis 200m distancē 1.vieta. Arnolds Kudrjavcevs 1000m distancē 1.vieta, 200m – 3.vieta. Guntars Kundziņš 200m distancē 2.vieta, Guntis Kundziņš 5.vieta. Kristaps Smilgainis 200m distancē 11.vieta, 1000m distancē 8.vieta.
Divniekā brāļi Kundziņi 200m distancē 1.vieta.
Smaiļotāji – Roberts Akmens 200m distancē 1.vieta. Toms Donis 200m distancē 14.vieta, bet 1000m distancē 11.vieta. Savukārt divniekā Roberts Akmens un Roberts Brālis par pārsteigumu visiem 1.vieta.
Laura Reine 200m distancē 10.vieta, 1000m distancē 6.vieta.
Stafešu braucienā 4x200m distancē komanda Toms Donis, Guntars Kundziņš, Guntars Kundziņš, Arnolds Kudrjavcevs 4.vieta.
1998.-2000.g.dz.gr. kanoisti Dāvis Iļjins 200m un 1000m distancē 1.vieta, Uvis Zemturis 200m un 1000m distancē 2.vieta, Linards Baumanis 200m distancē 7.vieta, bet 1000m distancē 6.vieta.
Rinalds Ozolnieks un Edgars Šteins 200m un 1000m distancē divnieku ekipāžā 1.vieta. Savukārt Dāvids Kudrjavcevs un Arnis Stromsanis – 4.vieta.
Četrniekā Dāvis īljins, Kristaps Smilgainis, Guntis un Guntars Kundziņi – 1.vieta.
Smaiļošanā Kārlis Karlštrems 200m distancē 5.vieta, 1000m distancē 9.vieta. Gusts Znots-Znotiņš 200m distancē 20/21.vieta.
Stafešu braucienā 4x200m distancē komanda Dāvis Iļjins, Rinalds Ozolnieks, Kārlis Karlštrems, Uvis Zemturis – 3.vieta.
Kopvērtējumā Talsu komanda izcīnīja 5.vietu. Savukārt medaļu daudzumā dala 3/4 vietu ar Ventspils komandu. Bet zelta medaļas visvairāk tika Talsu komandai.

Talsu sporta skolas
airēšanas trenere Saiva Rodiņa


Jaunie futbolisti atgriezušies no treniņnometnes Dānijā
29.08.2013

Pateicoties Lejres komūnas uzaicinājumam un Talsu novada pašvaldības atbalstam, Talsu novada Sporta skolas jaunajiem futbolistiem bija iespēja pabūt Dānijas pilsētā Ostedā, lai piedalītos DBU (Dānijas futbola asociācijas) vasaras treniņu nometnē, no šā gada 29. jūlija līdz 5.augustam.

Talsu delegāciju braucienā pārstāvēja 13 desmitgadīgie jaunie futbolisti no Talsiem, Stendes, Laidzes un Balgales, kā arī divi treneri un četri bērnu vecāki. Osteda ir neliela, bet skaista pilsētiņa ar 2135 iedzīvotājiem Lejres komūnā. Tuvākās lielās pilsētas ir Roskilde un Ringsteda. Ostedas futbola klubā trenējas ap 270 dažāda vecuma bērnu, no kuriem 135 ir meitenes. Nākamgad Ostedas futbola klubs svinēs 100 gadu jubileju.

Par pavadīto laiku nometnē stāsta komandas treneri Aivars Enģelis un Jānis Motivāns, kā arī bērnu vecāki Andris Krišjānis un Inga Klismete:
29. jūlijā tikām laipni sagaidīti Kopenhāgenas lidostā. Ierodoties Kopenhāgenas lidostā, mūs viesmīlīgi sagaidīja Ēriks Mikkelsens, kurš turpmākās dienas bija arī mūsu grupas gids. Tālāk devāmies uz Lejres komūnu, un ar autobusu stundu braucām līdz Ostedas pilsētai, kur bija paredzēta mūsu izmitināšana Ostedas pilsētas skolā. Dzīvošanas un sadzīves apstākļi bija lieliski, jo visi bijām vienkopus un nekā netrūka. Ļoti labas kvalitātes futbola laukumi, ēdnīca un veikals atradās blakus skolai. Jau pēc ierašanās mūs sagaidīja pirmais treniņš Mia un Martina vadībā. Katram futbolistam tika izsniegta futbola forma un ūdens pudele. Treniņš ilga trīs stundas. Pirmās dienas vakarā bija sapulce un pārrunas ar Lejres pašvaldības starptautiskā foruma pārstāvi sadarbībai ar Talsu novadu Latvijā – Ēriku Mikkelsenu un futbola kluba prezidentu Jensu Andersenu.
Tūlīt pēc pārģērbšanās devāmies uz futbola klubu, kur pavērās iespaidīgs skats uz milzīgajiem, profesionāli aprīkotajiem futbola stadioniem. Pēc stadionu apskates, tika pasniegtas pusdienas – gardi hamburgeri, par ko bērniem bija neviltots prieks. Visa komanda tika izmitināta uz matračiem skolas telpās. Zēni bija saliedēti un patstāvīgi, bez vecāku klātbūtnes tika galā ar visiem pienākumiem.
Turpmākās dienas bērni pavadīja sešu stundu intensīvos treniņos, bet pēc treniņiem notika draudzības spēles, ekskursijas vai kādas citas aktivitātes. Jau otrajā dienā bija pirmās draudzības spēles. Mūsu 13 futbolisti tika sadalīti divās komandās. Pirmā komanda uzvarēja dāņu vienaudžus, bet otrā komanda nospēlēja neizšķirti. Laukuma un vārtu izmēri bija mazāki, kā arī spēlētāju skaits bija mazāks uz laukuma kā tas ierasts pie mums, tādēļ mūsu futbolistiem bija grūti adaptēties. Pēc mūsu ierosinājuma pēdējā draudzības spēle tika aizvadīta uz lielāka laukuma – uz tāda, kā mūsu futbolisti spēlē Kurzemes jaunatnes čempionātā. Pārliecinoši uzvarēja mūsu futbolisti. Turpinājumā sākās treniņnodarbības dāņu treneru vadībā. Vērojot šo procesu, konstatējām, ka nedaudz atšķiras treniņu sākuma process, jo mēs savos treniņos lielāku uzmanību pievēršam iesildošajai daļai. Tika apgūti ļoti daudzi jauni vingrinājumi, kas lieliski noderēja pieredzes pilnveidošanai. Vairāki vingrinājumi bija līdzīgi mūsu treniņu procesam, ko esam apguvuši iepriekš. Treniņi dāņu treneru vadībā bija ļoti interesanti un noderīgi.
Kopumā visas dienas bija saplānotas ļoti labi. Bērniem patika ikdienas augļu pārtraukums un dāvinātie sporta tērpi, kas apvienoja visus vienā lielā komandā. Trenējoties kopā ar dāņu bērniem, tika iegūti jauni draugi.
Katru dienu mūs ēdināja ļoti jauki cilvēki Pjērs (Pierre Jean Michael Bjerre) un Heidi ( Heidi Henny Sorensen). Ēdieni bija lieliski, jo pie katra sīkuma bija piedomāts. Pirms mūsu ierašanās pavārs bija pat parunājies ar citiem latviešiem, kas šajā pilsētā strādā, par latviešu ēšanas tradīcijām. Pirms katras ēdienreizes bērni tika izjokoti – ar dejojošu flamingo, viltotu naudu, cūkas galvu un tml. Īpaši gribam izcelt pavāra Pjēra izcilās kulinārās prasmes un lielisko humora izjūtu, kas katru dienu lika bērniem smaidīt. Lai arī hamburgeri nav tā veselīgākā pārtika un ne vienmēr gāja pie dūšas, Pjērs visas dienas ļoti lutināja mūsu delegāciju, par ko esam ārkārtīgi pateicīgi.
Mūsu kuplais kolektīvs tika aicināts arī uz ekskursijām, lai varētu kaut nedaudz iepazīt Dāniju. Pēc nometnes devāmies pirmajā ekskursijā uz Roskildes pilsētu, kur apskatījāmies baznīcu un pilsētas kultūras objektus. Bijām Leģendu zemē (The Land Of Legends), kur apskatāmas dažādu laikmetu barakas, darbarīki, senu šķirņu mājlopi un citas interesantas lietas. Seno dāņu apmetnēs zēni varēja darboties ar tā laika darinātiem lokiem, malt miltus uz akmeņiem, vārīt zupu, kā arī vizināties ar senām koka laivām. Galvaspilsētā Kopenhāgenā īsts emociju pārbaudījums bērniem bija „amerikāņu kalniņi” atrakciju parkā Tivoli. Izstaigājām gājēju ielu un izbraucām ar kuģīti, no kura redzējām arī Kopenhāgenas simbolu – Mazo nāriņu.
Tomēr galvenais vizītes mērķis bija treniņnometne. Pēc treniņiem bērni varēja uzspēlēt arī citas sporta spēles – volejbolu, pentangu, tenisu, badmintonu. Ceturtajā dienā mūsu futbolistiem atkal bija draudzības spēles ar dāņu bērniem. Šoreiz mūsu futbolisti uzvarēja vēl pārliecinošāk 6:3 un 12:1. Piektajā dienā treniņu nometne beidzās ar interesantām atrakcijām un spēlēm. Pēdējā treniņa beigās katram bērnam tika uzdāvināta futbola bumba un krekls. Pēdējā dienā bija „bārbekjū” vakars, kur pārrunājām nedēļas laikā notikušo, salīdzinājām treniņu sistēmu atšķirības un daudzas citas lietas. Pēc pārrunām vienojāmies, ka daudz esam viens no otra mācījušies, un, ka šāda sadarbība ir jāturpina arī turpmākos gadus.
Nākamgad mēs ļoti vēlētos, lai dāņu bērni atbrauc pie mums uz Talsiem, jo šādu interesi viņi ļoti izrādīja.
Mūsu sporta skolas audzēkņiem un treneriem šī bija viena no skaistākajām un neaizmirstamākajām nedēļām mūsu dzīvē, tādēļ vēlamies teikt lielu paldies jaunajiem dāņu draugiem, kā arī tiem cilvēkiem, kuri mūs atbalstīja, lai mēs turp nokļūtu. Visas komandas vārdā vēlamies sirsnīgi pateikties visiem atbalstītājiem un cilvēkiem pašvaldībā, kas palīdzēja organizēt un īstenot šo vizīti. Jaunajiem futbolistiem tā būs noderīga pieredze un jauna motivācija labai izaugsmei, rezumē komandas treneri.

Aktivitātes sportā un kultūrā turpināsies
Dalība futbola treniņu nometnē bija tikai viens no plānotajiem sadarbības modeļiem starp Lejres un Talsu novada pašvaldībām. Šī gada sākumā, kad Talsu novadu apmeklēja dāņu delegācija, tika izstrādāts abpusējs sadarbības plāns, kas paredz sadarbību gan kultūrā, gan sportā, gan citās jomās. Plānota ir sadarbība arī florbolā, pludmales volejbolā un citos sporta veidos. Šovasar tika saņemts aicinājums piedalīties arī deju kolektīvu nometnē, diemžēl tas sakrita vienlaicīgi ar Vispārējiem latviešu Dziesmu un deju svētkiem, līdz ar to mūsu kolektīviem nesanāca nometnē piedalīties. Nākamajā gadā Talsos plānots organizēt Lejres dienas, un rīkot futbola treniņnometni šeit, bet mūsējie, iespējams, dosies un pludmales volejbola un florbola turnīriem. Tiek spriests arī par aktīvu sadarbību jaunatnes politikas veidošanā, ne velti 17. augustā, svinīgajā pieņemšanā pie Talsu novada domes priekšsēdētāja, tika parakstīts oficiāls sadarbības līgums starp Lejres komūnas un Talsu novada pašvaldībām.


Jau rīt plkst 11:00 pie Talsu sporta halles k. Mīlenbaha ielā 32a notiks Talsu novada Sporta skolas organizēts pasākums “Iepazīsti sporta veidus”
30.08.2013

Pasākums bērniem un jauniešiem kuriem interesē sports taču nevar izvēlēties ar kuru sporta veidu nodarboties. Šajā dienā visi varēs izmēģināt 10 sporta veidus ar kuriem iespējams nodarboties Talsu novada Sporta skolā, ka arī aprunāties ar sporta veidu treneriem un esošajiem audzēkņiem.

Sporta veidi būs pieejami Sporta hallē un apkārtnē – uz stadiona, šautuvē, 2.vsk. vecajā sporta zālē , airēšana būs iespējasm izmēģināt Talsu ezerā treneru un audzēkņu uzraudzībā.

Visi laipni aicināti izvēlēties savu sporta veidu!!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts