Ar spraigām spēlēm Kuldīgā aizvadīts 56. turnīrs volejbolā -“Kurzemes kauss” 2021

Ar spraigām spēlēm Kuldīgā aizvadīts 56. turnīrs volejbolā -“Kurzemes kauss” 2021

25. un 26. septembrī Kuldīgā norinājās 56. Kurzemes kauss volejbolā jauniešiem. Turnīrā piedalījās 45 meiteņu un zēnu komandas no vairākām Latvijas pilsētām – Liepājas, Grobiņas, Aizputes, Kuldīgas, Skrundas, Talsiem, Dundagas, Rīgas, Cēsīm un Siguldas. Arī Talsu novada Sporta skolas komandas ar labiem rezultātiem piedalījās šajā turnīrā. U-17 vecuma grupā Talsu novada Sporta skolas/Dundagas komanda izcīnīja 3.vietu un U-15 vecuma grupā Talsu novada Sporta skolas/Dundagas komanda izcīnīja 2.vietu.

U-17 komandā spēlēja Rainers Blumbergs, Eduards Neifelds, Elvis Engelbergs, Edgars Šmēdiņš, Niklāvs Krūmiņš, Matīss Fesenko, Klāvs Alkšbirze. U-15 komandā spēlēja Ernests Šmēdiņš, Niks Dišlers, Ingars Blumbergs, Kristers Šulcs, Kevins Krasons, Harijs, Zviedris, Deivids Sidra, Andis Grubenbergs.

Treneres Una Sila un Gundega Lapiņa

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts