Ar pārliecinošām trīs uzvarām U11 basketbolisti iekļūst “NBA junioru līgas sacensībās”

Ar pārliecinošām trīs uzvarām U11 basketbolisti iekļūst “NBA junioru līgas sacensībās”

Piektdien, 18.martā, jaunie Talsu basketbolisti U11 vecuma grupā piedalījās Latvijas jaunatnes basketbola līgas rīkotajā ” Balcia mini kauss”. Jaunie talsinieki pirmajā spēlē pārspēja Ventspils komandu ar rezultātu 72:37, otrajā spēlē uzvarēti Liepājas basketbolisti ar rezultātu 66:32, trešajā spēlē gūta uzvara pār Saldus basketbolistiem ar rezultātu 76:39. Talsinieki ar šīm uzvarām ir iekļuvuši “NBA junioru līgas sacensībās”.

Komandas sastāvā spēlēja Olivers Vāne, Trevorts Tīģers, Leonardo Bardelli, Rūdolfs Heinbergs, Ārons Ansons, Andis Kulmanis, Rauls Mikutis, Ansis Vecbērzs, Alekss Siņkevičs, Ralfs Neifalts, Gustavs Kārkliņš.

Treneris Kārlis Kantors

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts