Ar labiem rezultātiem mūsu biatlonisti atgriežas no Latvijas čempionāta vasaras biatlonā

Ar labiem rezultātiem mūsu biatlonisti atgriežas no Latvijas čempionāta vasaras biatlonā

Trešdien, 8.un 9. augustā Madonā  27 grādu karstumā  mierīgā un pozitīvā gaisotnē aizvadīta Latvijas čempionāta  vasaras biatlonā 1.kārta. Sacensībās piedalījās sportisti no 4 valstīm – Latvijas, Polijas, Krievijas, Igaunijas, starp kuriem arī mūsu  sporta skolas audzēkņi.

Trešdien sportisti sacentās sprinta distancē. D.gr. zēni un meitenes sacentās 2km un 1,5km distancē ,kur par čempiona titulu izcīnīja Adrians Māris Šņoriņš, 2.v. Ance Volanska , 3.v. Ričijs-Rihards Lozbers-Janukovičs, 9.v. Rainers Krišmanis, 12.v.Valters Bresme, 13.v.Olivers Bresme.

Vēcāko grupu audzēkņi sacentās uz rollerslēpēm. 7km veica A grupas jaunieši. 2.v. izcīnīja Renārs Birkentāls. B.grupas jaunieši sacentās 6km distancē, kur veiksmīgāk nostartēja un 9.v. izcīnīja  Artūrs Zaļupe, 11.v. Gatis Reinbergs,  12.v. Ulvis  Krišmanis. B. grupā jaunietēm  Viktorijai Spruģevicai  6.v. C grupas jauniešu konkurencē 4.v. Aleksim Samcēvičam,  5.v. Kristiānam Kārlsbergam,  10.v. Raineram Balodim, 15.v. Erastam Bobrovam. C grupas jaunietēm, 5.v. Karīnai Bernānei.

Ceturdien tika dots Masu starts  attiecīgi  D grupai – kross , pārējiem uz rollerslēpēm.

D grupā par apsalūto čempionu kļuva Andrians Māris  Šņoriņs, meiteņu konkurencē  abas dienas piekāpjoties tikai vienai sportistei  – 2.v. Ancei Volanskai,  6.v. Ričijs Rihards Lozbers-Janukovičs, 7.v. Rainers Krišmanis, 10.v. Valters Bresme, 11.v. Olivers Bresme. 10km  A grupas jaunieši 4.v. Renārs Birkentāls,  7,4km B grupas jaunieši  5.v. Ulvis Krišmanis, 6.v. Artūrs Zaļupe, 11.v. Gatis Reinbergs.  6km B grupas jaunietes  4.v. Viktorija Spruģevica.  4km C grupas jaunieši  2.v. Kristiāns Kārlsbergs,  10.v.  Aleksis Samcēvičs, kam par augstāku  pacīnīties patraucēja tehniskas problēmas ar ieroci, 13.v. Rainers Balodis. Diemžēl dēļ  tehniskām problēmām ar šauteni izstāties nācās arī Erastam Bobrovam. C grupas jaunietēm, kas sacentās identiskā distancē kā zēni ,  9.v. Karīnai Bernānei , kurai, lai pacīnītos par augstāku vietu,  pietrūka precīza šaušana.

Treneri:

Andris Šņoriņš

Reinis Korsūnovs

24DAF824-5B9E-4AD4-BA50-259B2D7D559E 6D992C53-2036-411D-8DF5-B0005FA5FE16

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts