Apskats smaiļotājiem un kanoe airētājiem par pirmajām sezonas sacensībām

Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensības – 27.04.2019., Ventspils.

Sacensībās startēja Talsu, Ventspils un Brocēnu sporta skolas komandas.

Smaiļotāji:

2007.g.dz.un jaunāki zēni, airēja 1000m garu distanci: Kristaps Felss – 1.v., Kristaps Ērihs Švarcs – 2.v.

2005./2006.g.dz.meitenes, airēja 2000m distanci: Kate Straujā – 2.v., Elza Mihņēviča- 3.v., Monta Dimanta – 4.v.

2003./2004.g.dz.zēni, airēja 3000m garu distanci: Eduards Siliņš – 2.v., Martins Svitiņš – 5.v.

 

Kanoisti:

2003./2004.g.dz.zēni, airēja 3000m garu distanci: Kārlis Grunte – 1.v., Artūrs Ikšelis – 3.v., Egīls Ozolnieks – 5.v.

2001./2002.g.dz.zēni, airēja 3000m garu distanci: Krists Znotiņš – 1.v.

 

Pavasara kauss, Latvijas, Baltijas čempionāts garajās distancēs A. Avdejeva balvas izcīņa smaiļošanā un kanoe airēšanā – Darba svētkos- (01.05.19.), Jelgava.

Kā katru gadu, pavasarī un rudenī, Latvijas airētāji sacenšas garajās distancēs. Sacensībās piedalās visas Latvijas komandas un ciemiņi no Lietuvas, Igaunijas. Laiks šogad lutināja, bija silts un distancē nebija lieli viļņi.

Smaiļotāji:

Jaunākā vecuma gr.2005.-2007.g.dz.zēni, airēja 4km garu distanci: Kristaps Felss (2007) – 37.v. no 49.sportistiem.

Jaunākā vecuma gr.2005.-2007.g.dz.meitenes, airēja 2km garu distanci: Kate Straujā – 15.v., Monta Dimanta – 20.v. no 24.sportistēm.

2003.-2004.g.dz.zēni, airēja 4km garu distanci: Eduards Siliņš – 27.v. no 38.sportistiem.

Kanoisti:

2003.-2004.g.dz.zēni, airēja 4km garu distanci: Kārlis Grunte – 7.v., Artūrs Ikšelis – 10.v. no 15.sportistiem.

 

Latvijas Republikas Kauss I, LKF Jaunatnes meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā – 18.05.19., Brocēni.

Vecuma gr.2003.-2005.g.dz.zēni: Eduards Siliņš – 15.v. (K-1 1000m), Artūrs Ikšelis – 4.v. (C-1 1000m), Kārlis Grunte – 7.v. (C-1 1000m), Egīls Ozolnieks – 13.v. (C-1 1000m).

Vecuma gr.2003.-2005.g.dz.meitenes: Kate Straujā – 13.v. (K-1 500m), Ance Straujā – 19.v. (K-1 500m), Monta Dimanta – 20.v. (K-1 500m) un Elgai Ālei arī neveiksmīgs starts – ar kritienu ūdenī distancē.

 

Olimpiskā centra “Limbaži” starptautiskās sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā “SUDRABA AIRI” – 7.-8.06.19., Limbaži.

Sacensībās piedalījās visas Latvijas komandu sportisti, kā arī kaimiņu valsts sportisti no Igaunijas. Visi dalībnieki airēja sprinta distanci – 200m.

Mūsu sporta skolas treneris, kolēģis – Roberts Akmens – jau trešo gadu pēc kārtas spēja saglabāt savu līdera pozīciju un uzvarēt pieaugušo vīriešu konkurencē – 1.v. (K-1 200m) un 1.v. (K-2 200m) kopā ar Aldi Artūru Vildi.

Krists Znotiņš (C-1 200m ) – 4.v.

Eduards Siliņš (K-1 200m) – 16.-18.v. un 9.v. (K-2 200m)

Artūrs Ikšelis (C-1 200m) – 3.v. un 2.v. (K-2 200m)

Kārlis Grunte (C-1 200m) – 6.v. un 2.v. (K-2 200m)

Egīls Ozolnieks (C-1 200m) – 9.v.

Kārlis Hermanis (K-1 200m) – 33.v.

Kate Straujā (K-1 200m un K-2 200m) – 8.v.

Kristaps Felss (K-1 200m) – 7.v.

Olafs Stromanis (K-1 200m) – 14.-15.v.

Raivis Grīns (K-1 200m) – 18.-19.v.

Kristers Karols (K-1 200m) – 20.v.

Ance Straujā un Elga Āle (K-2 200m ) – 6.v.

Monta Dimanta (K-2 200m ) – 8.v.

Laika apstākļi Lielezerē nebija tik patīkami, lielie viļņi stipra vēja rezultātā, tāpēc 7 sportisti tā arī nespēja veikt distanci līdz galam – kritiens ūdenī.

Brocēnu pilsētas čempionāts – 18.06.19., Brocēni

Sacensībās sacentās Talsu, Ventspils, Brocēnu un Jūrmalas sporta skolas audzēkņi. Visiem viena distance – 500m.

Smaiļotāji:

2007.g.dz. un jaunāki zēni: Kristaps Felss – 2.v., Kristaps Ērihs Švarcs – 5.v., Kristers Karols – 9.v., Iļja Jeršovs- 11.v., Raivis Grīns – 12.v., Alekss Tučs – 14.v.

2007.g.dz. un jaunākas meitenes: Paula Millere – 2.v.

2006.g.dz.meitenes: Elza Mihņēviča – 2.v.

2005.g.dz. zēni: Kārlis Hermanis – 8.v.

2005.g.dz. meitenes: Kate Straujā – 1.v., Monta Dimanta – 4.v.

2003./2004.g.dz.zēni: Eduards Siliņš – 3.v.

Kanoisti:

2003./2004.g.dz.zēni: Artūrs Ikšelis – 1.v., Kārlis Grunte – 3.v., Egīls Ozolnieks – 5.v.

 

LATVIJAS REPUBLIKAS JUNIORU ČEMPIONĀTS LATVIJAS REPUBLIKAS U23 ČEMPIONĀTS smaiļošanā un kanoe airēšanā – 20.-22.06.19., Brocēni.

Vecuma grupa 2001-2004 zēni:

Eduards Siliņš  (2003) – 22./23.v. (K-1 100m), – 12.v. (K-2 1000m), – 29./32.v. (K-1 200m), – 5.v. (K-4 200m), – 12.v. (K-2 500m),

Artūrs Ikšelis (2004) – 8.v. (C-1 1000m), – 3.v. (C-2 1000m), – 2.v. (C-4 1000m), – 6.v. (C-1 200m), – 3.v. (C-1 4x200m), – 4.v. (C-2 200m), – 2.v. (C-4 200m), – 4.v. (C-2 500m), – 2.v. (C-4 500m),

Kārlis Grunte (2003)– 10.v. (C-1 1000m), – 3.v. (C-2 1000m), – 2.v. (C-4 1000m), – 12.v. (C-1 200m), 3.v. (C-1 4x200m), – 4.v. (C-2 200m), – 2.v. (C-4 200m), – 4.v. (C-2 500m), – 2.v. (C-4 500m),

Krists Znotiņš (2001) – 16.v. (C-1 1000m). – 14.v. (C-1 200m), 3.v. (C-1 4x200m),

Egīls Ozolnieks (2003)– 18.v. (C-1 1000m), – 18.v. (C-1 200m), 3.v. (C-1 4x200m),

Ance Straujā (2004)– 18.v. (K-1 200m), – neveiksmīgs starts K-2 1000m

Elga Āle (2004)– 15.v. (K-1 500m), neveiksmīgs starts K-2 1000m

ROBERTS AKMENS – 1.v. K-1 U-23

 

Airēšanas treneri

Dalies ar šo rakstu!