APRĪĻA MĒNEŠA SPORTISTS – FLORBOLISTS KRIŠS TREIMANIS

APRĪĻA MĒNEŠA SPORTISTS – FLORBOLISTS KRIŠS TREIMANIS

krišs_treimanis

 Florbola uzbrucējs   KRIŠS TREIMANIS

 

No 29.aprīļa līdz 3.maijam Zviedrijas pilsētā Helsinkborgā norisinājās Pasaules čempionāts junioriem U19 izlasēm. Talsu novadu čempionātā pārstāvēja četri sportisti – vārtsargi Kristiāns Ķīlis un Markuss Plūdums, uzbrucēji – Deivids Barkovskis un Krišs Treimanis.

Krišs Treimanis kļuva par mača spilgtāko spēlētāju, Krišs vispirms atklāja spēles rezultātu, izvirzot Latvija vadībā ar 1:0, bet trešā perioda vidū filigrāni realizēja soda metienu. Spēles beigās vēl nopelnīta rezultatīva piespēle, un kopumā 2+1 savā debijas mačā.

Krišs uzrādījis augstus rezultātus arī šīs sezonas (14./15.m.g.) Latvijas jaunatnes čempionātā. Latvijas čempionātā piedalījies virslīgas, pirmās līgas un U18 jauniešu komandā!

Ikdienas mācību treniņu procesā Krišs izceļas ar ļoti nopietnu attieksmī pret mācību treniņu darbu, ir paraugs jaunajiem spēlētājiem. Krišam piemīt sportiska neatlaidība un gribas spēks.

 

Video mirklis, kur redzams soda metiens Kriša izpildījumā:

 https://vine.co/v/e77OdZKXUhZ/embed/simple

 

 

SVEICAM UN LEPOJAMIES!

TĀ TURPINĀT!!!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts