„Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks!”

„Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks!”

Šogad, 28. martā, mazie Stendes VFS sportot gribētāji, kopā ar vecākiem, brāļiem un māsām, pulcējās Stendes sporta centrā uz kopīgu Lieldienas sagaidīšanas sporta nodarbību. Bērni ar vecākiem jautrā noskaņojumā iepazinās ar Lieldienu sporta aktivitātēm, kopīgi izspēlējot rotaļas un izbaudot stafešu jautrību un azartu. Skrējām un lecām rotaļās „Lieldieniņas, Lieldieniņas, ko tu vedi vezumā?”, „Zaķis lec pa pļavu!”, sacentāmies olu pārnešanas stafetē, meklējām Lieldienu pārsteigumus ar karotēm kukurūzas pārslu bļodā, ar aizsietām acīm meklējam Lieldienu olas, skrējām pa zāli un meklējām apslēptos pārsteigumus. Paldies, bērniem un vecākiem par atsaucību un kopā pavadītu laiku!

VFS trenere, Natālija Joničenko

IMG_6080 IMG_6077 IMG_6076 IMG_6065 IMG_6061 IMG_6056 IMG_6049 IMG_6046 IMG_6036

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts