Aktualitātes futbolā

Aktualitātes futbolā

Jūlija sākumā jaunākie Talsu novada Sporta skolas futbola nodaļas audzēkņi devās uz Saulkrastiem, lai piedalītos futbola turnīrā U-8 vecuma grupai. Talsus pārstāvēja divas komandas. Šāda veida turnīros svarīgs nav rezultāts, bet kopā būšanas prieks. Dienas gaitā komandas savās apakšgrupās aizvadīja 6 spēles, kas prasīja lielu izturību. Turnīrā ir arī iespēja sacensties dažādās individuālās sacensībās, kā arī stafetēs. Stafetē mūsu komandai izdevās izcīnīt 1.vietu., par ko liels lepnums un prieks.

8.jūlijā tepat Talsu futbola stadionā notika Latvijas Čempionāta spēle U-18 vecuma grupai. Ar lielisku rezultātu – 4:0 Talsu novada Sporta skolas  komanda uzvarēja Skanstes komandu. Talsu komandas labā vārtus guva Ričards Grasmanis un Deniss Jaunkalns.

13.jūlijā U-18 komanda piedzīvoja zaudējumu Dinamo vienaudžiem ar 2:7. Talsu komandas labā vārtus guva Deniss Jaunkalns un Edgars Zaļupe.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts