Aktīva badmintona treniņu nedēļa Talsos.

Aktīva badmintona treniņu nedēļa Talsos.

No 17.jūlija līdz 22.jūlijam Talsu badmintonisti aktīvi gatavojās jaunajai sezonai, trenējoties trīs reizes dienā. Sporta klubs “9 pakalni” sadarbībā ar Talsu novada Sporta skolu uz Talsiem vadīt treniņus uzaicināja šī gada labāko badmintonisti Moniku Radovsku un tikko no Amerikas atgriezušos Sigetu Kviesi.
Treniņi bija vērsti uz kvalitāti un tādēļ šajos treniņos varēja pieteikties tikai 12 dalībnieki. Treniņos piedalījās bērni no 9 gadu vecuma līdz 16 gadiem.

Treniņus vadīja divas pieredzējušas sportistes – Monika Radovska un Sigeta Kviese. Monika Radovska ir esošā Latvijas čempione badmintonā, kura tieši pirms došanos uz Talsiem  2017.gada jūlijā Slovēnijā nokārtoja BWF Coach Level 2 sertifikātu. Savukārt Sigeta Kviese  tikko ir atgriezusies no ASV, kur ieguvusi trenera izglītību. Sigeta Kviese izpelnījās daudzu badmintonistu ievērību, kad 30.jūlijā Jelgavā uzvarēja badmintonistu pludmales volejbola turnīrā pārī ar talsenieku Kristapu Šepti.

Monika Radovska dalījās ar ārvalstīs iegūto pieredzi un izmantoja Dānijā iegūtās treniņu apmācības metodes.  Monika Radovska vadīja badmintona tehnikas un taktikas treniņus divas reizes dienā

Trešais katru dienu bija vispārējas fiziskās sagatavotības treniņš, kas bija Sigetas Kvieses pārziņā.

Nedēļa noslēdzās ar vienspēļu un dubultspēļu komandu  turnīru, kurā jaunajiem talseniekiim bija iespēja sacensties pēc intensīvas treniņu nedēļas.  Pēc turnīra uzvarētāji un pārējie dalībnieki varēja mieloties ar veselīgiem un gardiem saldumiem.

Jaunie badmintonisti ir gandarīti par doto iespēju salīdzinoši mazajos Talsos trenēties pieredzes bagātu, izglītotu, zinošu un iedvesmojošu treneru vadībā un cer, ka arī nākamajos gados tiks turpināta sadarbība ar augsta līmeņa sportistiem.

Iveta Ērkšķe,
Sporta klubs  “9 pakalni”  valdes locekle

Edgars Kviesis
Talsu novada sporta skolas badminton treneris

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts