Aizvadīts “Talsu Kauss” badmintonā 3.posms

Aizvadīts “Talsu Kauss” badmintonā 3.posms

Sestdien, 18.01.2020. norisinājās badmintona sacensības “Talsu Kauss” 3.posms Talsu sporta hallē.

MSA grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 20 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Kristapam Vārnam,  kurš ieguva 5.vietu. Patriks Kandis ieguva 14.vietu, un Henriks Godhards Jankevics ieguva 20.vietu.

WDA grupā piedalījās 18 dalībnieces. Annijai Kuzmai un Ievai Abigailai Valgelinai – 1.vieta. Nikolai Kalniņai, kura spēlēja kopā ar A.Solovjovu ieguva 4.vietu.

WSU11 grupā piedalījās 3 dalībnieces. Labākais sniegums šajā grupā bija Lībai Zandbergai, kura ieguva 1..vietu. Dārta Zandberga ieguva 2.vietu un Andželika Zeiferte ieguva 3.vietu.

WSU13 grupā piedalījās 7 dalībnieces. Dārta Pētersone ieguva 3.vietu, Melissa Romaņuka ieguva 4.vietu, Evelīna Freija – 5.vietu un Evelīna Dumbrāja – 7.vietu.

MDU17 grupā vīriešu dubultspēlēs piedalījās 12 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Aleksim Emiljanam Kviesim, kurš spēlēja ar Andreju Vilni un ieguva  2.vietu, Toms Anšmits un Nils Jansons ieguva 4.vietu, Linards Jansons, kurš spēlēja kopā ar Mārtiņu Sokolovu, ieguva 5.vietu, Ričards Klāvs Miezītis un Alekss Deniss Dimiņš  ieguva 6.vietu.

WSA grupā sieviešu vienspēlēs piedalījās 12 dalībnieces. Nikola Kalniņa ieguva 3.vietu, Ieva Abigaila Valgelina ieguva 4.vietu, Annija Kuzma ieguva 8.vietu.

WSB grupā piedalījās 22 dalībnieces. 16.vietu ieguva Justīne Sapiega, Andželīna Jete Briede ieguva 18.vietu, Laura Sila ieguva 20.vietu un Ieva Rozentāle ieguva 22.vietu.

MSU 13 grupā piedalījās 14 dalībnieki. Labākais rezultāts bija Reinim Beinarovičam, kurš ieguva 2.vietu, Ričards Klāvs Miezītis ieguva 3.vietu, Fēlikss Kandis ieguva 4.vietu, Linards Legzdiņš ieguva 5.vietu, Mārtiņš Sokolovs ieguva 8.vietu,  Aleksis Deniss Dimiņš ieguva 12.vietu un Patriks Prūsis ieguva 14.vietu.

MDA vīriešu dubultspēļu grupā piedalījās 18 dalībnieki. 1.vietu ieguva Patriks Kandis, spēlējot kopā ar R.Kraukli.

XDU17 jaukto dubultspēļu grupā piedalījās 12 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Aleksim Emiljanam Kviesim, spēlējot kopā ar L.Boku, kuri ieguva 1. vietu. 2. vietu ieguva Andrejs Vilnis, spēlējot kopā ar Dārtu Pētersoni. 3.vietu ieguva Melissa Romaņuka, spēlējot kopā ar Barkovu.  Nils Jansons spēlēja kopā ar Justīni Sapiegu un ieguva 4.vietu. 5.vietu ieguva Toms Anšmits, spēlējot kopā ar Evelīnu Freiju.  Ričards Klāvs Miezītis spēlēja kopā ar Andželīnu Jeti Briedi un ieguva 6.vietu.

XDA grupā piedalījās 12 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Annijai Kuzmai, kura spēlēja kopā ar R.Kraukli un ieguva 3.vietu, Ievai Abigailai Valgelinai, kura spēlēja kopā ar K.Volfu un ieguva 5. vietu. Nikola Kalniņa spēlēja kopā ar Patriku Kandi un ieguva 6.vietu.

MSB grupā piedalījās 16 dalībnieki. Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 5.vietu, Andrejs Vilnis ieguva 7.vietu, Nils Jansons ieguva 11.vietu un Toms Anšmits ieguva 15.vietu.

Badmintona treneri: Sigeta Naudiņa un Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts