Aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā: čempiona tituls un pozitīvi rezultāti

Aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā: čempiona tituls un pozitīvi rezultāti

No 29.- 30. jūlijam, Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā.

No Talsu novada Sporta skolas piedalījās 4 audzēkņi – Patrīcija Jansone (augstlēkšana), Kārlis Lūkass Koloda (tāllēkšana), Alise Paipala un Kristiāna Ozola (šķēpa mešana) un Sporta skolas treneris Rolands Štrobinders.

Rolands Štrobinders izcīnīja Latvijas čempiona titulu šķēpmešanā.

Patrīcija Jansone izcīnīja 2.vietu augstlēkšanā, rezultāts 1,70 m. Kārlis Lūkass Koloda ieguva 6.vietu tāllēkšanā, ar rezultātu 6.49 m. Alise Paipala izcīnīja 9.vietu šķēpa mešanā, rezultāts 38.43 m. Kristiāna Ozola kopvērtējumā ieguva 10.vietu, ar rezultātu 37.49 m.

“Nedaudz labāks rezultāts tika gaidīts no Patrīcijas Jansones, bet cerēsim, ka Eiropas čempionātā, kas nākamnedēļ pirmdien sāksies Izraēlā, viss izdosies un Patrīcija sasniegs labākus rezultātus,” stāsta treneris Mārcis Štrobinders.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Foto no athletics.lv publicētā

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts