Aizvadītas sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā “Sudraba airi”

Aizvadītas sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā “Sudraba airi”

Īsi pirms Jāņiem, 19.jūnijā Limbažos notika olimpiskā centra “Limbaži” starptautiskās sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā “Sudraba airi”. Sacensībās no Talsu novada Sporta skolas piedalījās Eduards Siliņš, Artūrs Ikšelis, Dana Blaumane, Elza Mihņēviča, Ance Straujā, Kate Straujā, kā arī treneri Velibor Marinkovic un Roberts Akmens.

Lielisku rezultātu uzrādīja Artūrs Ikšelis C-1 200m izcīnot 2.vietu un C-2 200m – 1.vietu. Ance Straujā K-2 200m izcīnīja 3.vietu. K-2 200m Kate Straujā un Elza Mihņēviča izcīnīja 5.vietu. K-1 200m Kate Straujā izcīnīja 9.vietu, Elza Mihņēviča 13.vietu, Dana Blaumane 18.vietu. K-1 200m Eduards Siliņš – 13.vietā.

Pārliecinošs “Sudraba airu” uzvarētājs – mūsu treneris Roberts Akmens K-1 200m. Treneris Velibor Marinkovic C-1 200m izcīnīja 5.vietu.

21.jūnijā Artūrs Ikšelis devās uz Poznaņu- Polijā, lai no 24.-27.jūnijam piedalītos EIROPAS JUNIORU U23 ČEMPIONĀTĀ smaiļošanā un kanoe airēšanā. Kopā uz starta devās 26 sportisti no Rīgas, Limbažiem, Jelgavas, Brocēniem, Salacgrīvas , Jūrmalas un Talsiem. Artūrs Ikšelis izcīnīja 13. un 14.vietu.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts