Aizvadītas pirmās spēles LVF kausa izcīņā volejbolā

Aizvadītas pirmās spēles LVF kausa izcīņā volejbolā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 05. 10. – 06.10. 2019., norisinājās Latvijas Volejbola Federācijas Kausa izcīņas spēles jauniešiem 1. posms, kur piedalījās arī mūsu U15 meitenes.  Pirmajā dienā Talsu meitenes svinēja uzvaru pret Gulbenes novada BJSS (3:0) un guva zaudējumu spēlē ar Rīgas volejbola skolu (0:3). Otrajā dienā viena spēle, diemžēl zaudējums, pret Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS (1:3).  Šīs bija pirmās spēles, kur meitenes spēlē līdz 3 setu uzvarai.  Komandā spēlēja – Līva Eglīte, Rozālija Marta Eglīte, Kristena Smildzēja, Amanda Kristiāna Dinsberga, Kate Sūniņa, Patrīcija Leina Andrējeva, Santa Lubgane, Diāna Lubgane, Estere Tirzmale, Selīna Zēles un Samanta Lūse.

Trenere Santa Roze

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts