Aizvadītā nedēļa florbola laukumos

Aizvadītā nedēļa florbola laukumos

o-19d2j8ldi16a316ab1k6ik37dh318
Iepriekšējā nedēļā aizvadījām trīs spēles pieaugušo čempionātos – pa vienai 2.līgā, 1.līgā un Virslīgā. 2.līgā Talsu NSS tikās ar FK Jūrmala florbolistiem un piedzīvoja zaudējumu ar 5:6, bet šim mačam vairāk bija uzdevums sagatavoties izslēgšanas spēlēm, kurās Talsu NSS tiksies ar Rēzekni. Rezultatīvu spēli aizvadīja Deivids Barkovskis, kurš guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, Jānis Ragovskis 1+1, Madars Plepis 0+2, Viesturs Rubenis 1+0, Jānis Plepis 0+1. Vārtos spēli uz pusēm dalīja Martins Rūsa Jansons un Valters Kasjaņenko. Martins atvairīja 12 no 15 metieniem, bet Valters  13 no 16
metieniem.

1.līgā Apelsīns/Talsi aizvadīja pirmo pusfināla spēli pret Rubene-1 florbolistiem un mača pagarinājumā ar 3:2 izcīnīja uzvaru, kad ar izcilu piespēli Jānis Ragovskis atrada Sandiju Eglīti, kurš realizēja skaitlisko vairākumu. Jānis Ragovskis 0+2, Sandijs Eglītis 1+0, Daneks Balodis 1+0, Māris Kalnozols 1+0, Jānis Rukke 0+1. Vārtos Kārlis Švampe  atvairīja 18 no 20 pretinieku metieniem.

Virslīgā visai saturīgu spēli aizvadīja Talsi/Triobet, kas viesos ar 5:8 piekāpās Pārgaujas komandai. Mačā, kas diezgan daudz atgādināja hokeju, atzīstamu sniegumu demonstrēja mūsu junioru izlases kandidāti- Deivids Barkovskis guva divus vārtus un vieniem asistēja, Krišs Treimanis 1+1, gūstot savu trīsdesmito punktu šajā sezonā, bet par mača labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Kristiāns Ķīlis. Kā parasti rezultatīvs arī komandas rezultatīvākais spēletājs Andris Blumbahs ar 2+1.

Vēl iepriekšējā nedēļā pa divām spēlēm aizvadīja Talsu NSS/Krauzers U10 un Talsu NSS 2, kas sacentās ar Ogres un Lielvārdes vienaudžiem. Talsu NSS/Krauzers Lielvārdei piekāpās ar 2:6, bet Orgi uzvarēja ar 4:0. Savu piekto sauso spēli šajā sezonā aizvadīja vārtsargs Sandijs Gabriels Siliņš, kurš arī saņēma mača labākā spēlētāja balvu. Talsu NSS regulāro čempionātu noslēdza 4.vietā 20 spēlēs izcīnot 16 uzvaras un kvalificējās finālturnīram, kur labākās deviņas komandas aizvadīs vienu apli savā starpā.

Talsu NSS 2 piedzīvoja minimālu zaudējumu pret Ogri ar 1:2 un cieta sagrāvi pret Lielvārdi ar 0:9. Šonedēļ makismāli izmantosim skolēnu brīvlaiku, lai aizvadītu jaunatnes līgas spēles- pirmdien dodamies uz Vidzemi, lai aizvadītu divu dienu tūri ar Valmieras un Cēsu vienaudžiem U12, U14, U16 un U18 grupās. Ceturtdien mājās uzņemam Pārgauju ar četrām komandām.

Piektdienas vakarā Kocēnos Apelsīns/Talsi aizvadīs otro pusfināla spēli ar Rubene-1 komandu, ja nepieciešama būs trešā spēle tā notiks sestdien 12:00.

Sestdien 18:00 pēdējo sezonas mājas spēli aizvadīs Talsi/Triobet, kas uzņems Pārgauju.
Svētdien pirmā ceturtdaļfināla spēle 2.līgā, 12:00 Talsu NSS- Rēzekne.
Svētdien izbraukumā 18:00 Jelgava- Talsi/TRIOBET.

Ar cieņu,
Biedrības “Florbola klubs “Talsi”
Valdes priekšsēdētājs
Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts