Aizvadītā nedēļā daudz spēļu un daudz pozitīvu emociju dažāda ranga sacensībās.

Aizvadītā nedēļā daudz spēļu un daudz pozitīvu emociju dažāda ranga sacensībās.

Trešdien Talsu NSS/Krauzers U10 aizvadīja pirmo posmu Liepājā, kur izcīnīja trīs uzvaras trijās spēlēs. Ar 6:5 tika uzveikta „Ulbroka/FS Masters”, 8:1 „Rīgas Lauvas” un 11:4 Liepājas „Kurši”. Šajās spēlēs labi darbojās visi komandas spēlētāji, nesavtīgi saspēlējoties un liela daļa vārtu guvumu tika izspēlēti līdz „tukšiem” vārtiem. Naskākie punktu guvēji- Rihards Brizga 7+4, Valters Romaško 4+4, Andrejs Ščerbergs.

Piektdien Latvijas čempionāta 1.līgā tikās Apelsīns/Talsi un Kuldīga. Čempionāta pirmajā aplī viesos Apelsīns/Talsi piekāpās kuldīdzniekiem ar 4:5, bet šoreiz ar tādu pašu rezultātu izdevās revanšēties, bet diemžēl tikai spēles pagarinājumā. Apelsīnus mazliet iegāza disciplīna un spēle mazākumā, jo kuldīdznieki visus vārtus guva skaitliskajā vairākumā, bet pats sāpīgākais bija Ivo Solomahina vārtu guvums nepilnu minūti pirms cīņas beigām, kad kuldīdznieki spēlēja seši pret pieciem talsiniekiem. Jau pagarinājuma 14.sekundē uzvaras vārtus talsiniekiem guva Uvis Norde, bet par mača labāko spēlētāju mūsējo rindās tika atzīts Oskars Sidra, kuram divi vārtu guvumi.

Sestdien izbraukumā uz Ķekavu devās četras jaunatnes līgas komandas, lai mērotos spēkiem ar „Ķekavas Buldogiem”. Pirmajā spēlē no 0:2 prata atspēlēties Talsu NSS/RROOOMM U12 spēlētāji, kas cīņu noslēdza ar uzvaru 7:5. Īpaši jāuzteic pie komandas spēlējošie U10 spēlētāji, kas guva sešus no septiņiem komandas vārtiem, rezultatīvākais Mariss Bergmanis ar 2+3. Otrajā spēlē sāpīgs zaudējums U14 vecuma grupā, kur šoreiz atkārtojās iepriekšējās spēles scenārijs, bet šoreiz par labu mājiniekiem- vispirms divi ātri vārtu guvumi Tomam Arājam, bet trešā puslaika sākumā jau vadībā ķekavnieki. Pēc mirkļa Jānis Ragovskis ar lielisku piespēli atrod Adrianu Muzikantu Spēlmani- 3:3, bet tad „izšauj” pretinieku līderis Klāvs Jansons ar trijiem precīziem metieniem- 3:6. Trešajā spēlē Talsu NSS/KEEL smagi nākusi uzvara pār saviem vienaudžiem ar 5:3. Asā un ļoti agresīvā cīņā talsiniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar 3:1, bet trešajā periodā pretinieks rezultātu izlīdzināja. Četras minūtes pirms cīņas beigām skaitlisko vairākumu realizēja Jānis Ragovskis, bet punktu cīņai pielika Kriša Treimaņa vārtu guvums mazākumā 30 sekundes pirms cīņas beigām- 5:3. Uzvara arī ceturtajā spēlē, kur U18 vecuma grupā Talsu NSS/ADAX pēcspēles soda metienos uzvarēja ķekavniekus. Protams, šeit vairāk bija jāpārdzīvo par zaudēto punktu nekā iegūtajiem diviem, jo izdevās izvirzīties vadībā par ar 6:2. Neizdevās apturēt pretinieku līderi Klāvu Ozoliņu, kurš savai komandai guva piecus vārtus, turklāt pēdējos nepilnas trīs minūtes pirms cīņas beigām- 7:7. Soda metienos mūsējiem vārtus guva- Kārlis Siljevičs, Krišs Treimanis, Reinis Neimanis un Edijs Ķīvītis.

Svētdien 2.līgas ietvaros pie uzvaras pagarinājumā tika Talsu NSS/ADAX, kas metieniem bagātā spēlē ar 5:4 pieveica mājiniekus. Uzvaras vārti Jānim Plepim, lielisks sniegums Kārlim Švampem, kurš atvairīja 51 no 55 pretinieku metieniem.

Šonedēļ divas spēles-

Svētdien, 10.novembrī 14:00 Rojā, Roja/Rauda Print- Talsu NSS/ADAX,

Svētdien, 10.novembrī 19:00 Talsu Valsts ģimnāzijā, Talsi/TRIOBET- FK Rīga.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts