Aizraujoša brīvlaika nedēļa Talsu florbolistiem

Aizraujoša brīvlaika nedēļa Talsu florbolistiem

Pirmdien starts tika dots U11 vecuma grupas čempionātam. Talsu NSS/Krauzers U11 pirmajā spēlē ar 8:1 sagrāva Bauskas BJSS florbolistus. Otrajā spēlē izdevās pārspēt šī vecuma čempionus un pārtraukt Liepājas „Kuršu” 29 uzvaru sēriju, uzvarot ar 4:2, trīs vārti Alena Vānes kontā, bet galvenokārt jāuzteic vārtsargs Sandijs Gabriels Siliņš un aizsargs Klāvs Araks, kam izdevās neitralizēt pretinieku līderus.
Otrdien Talsu sporta skolas jaunieši devās uz Cēsīm, kur aizvadīja trīs spēles. U12 vecuma grupā „Talsu NSS/Krauzers U12”- „Lekrings” 11:3, U14 grupā zaudējums ar 1:11, U16 grupā uzvara ar 12:2.
Trešdien starts U10 čempionātam Kuldīgā. Šogad visās grupās jauns noteikums- pie 12 vārtu pārsvara spēle tiek pārtraukta, lai nebojātu spēlēt prieku mazajiem censoņiem. Šis noteikums tika piemērots jau pirmajā spēlē, kurā Talsu NSS/Krauzers U10 maču pabeidza jau otrā perioda otrajā minūtē- 12:0. Otrajā spēlē uzvara 5:2 pret „Engures korsāriem”, trešajā spēlē uzvara 7:0 pret „RTU/Rockets”, bet ceturtajam mačam spēku nepietika un tika piedzīvots pirmais zaudējums ar 3:5, „Ķekavas Bulldogiem”.
Ceturtdien jaunatnes klubu reitinga trešā vieta- Talsi, uzņēma pirmo vietu „Lielvārdi”, kas pērn izcīnīja medaļas visās vecuma grupās. U12 grupā uzvara 4:2, U14 grupā zaudējums 0:10, U16 grupā uzvara pār 1999./2000.gada dzimušo jauniešu čempioniem ar 2:1, un arī U18 grupā, kur Lielvārde iepriekšējā sezonā kaklā kāra zelta medaļas uzvara ar florbolam netipisku rezultātu 2:1. Liela diena Talsu NSS/Krauzers vārtsargiem- Ričardam Ķīlim, Valteram Kasjaņenko un Markusam Plūdumam.
Sestdien „čempionu gāšana no troņa” nedēļa neturpinājās un „Elvi Virslīgas” turnīrā „Talsi/Krauzers” bija spiesti atzīt septiņkārtējo Latvijas čempionu „Lekrings” pārākumu ar 1:5. Lai arī talsiniekiem izdevību netrūka, vienīgos vārtus pirmajā periodā ar soda metiena palīdzību guva viens no jaunākajiem Virslīgas dalībniekiem Jānis Ragovskis. Neizdevās neitralizēt pretinieku pirmo virknējumu, kurā trīs Latvijas izlases spēlētāji- Artis Savins, Andris Malkavs un Andris Rajeckis. Kopuma pretinieku pirmais virknējums guva četrus no pieciem komandas vārtiem. Par mača labāko spēlētāju un balvas no „Ice Berry” saņēma cēsnieks Kaspars Bernāts, bet „Talsi/Krauzers” rindās jaunais aizsargs Ginters Āboliņš.
Svētdien U14 grupā viena spēle Ogrē, kur nācās atzīt pretinieku pārspēku ar 3:5. Trīs vārti Marisa Bergmaņa kontā, kurš trīs reizes izmantoja Riharda Brizgas rezultatīvas piespēles.

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts