Aicinām pieteikt pretendentus apbalvojumiem sportā!

Aicinām pieteikt pretendentus apbalvojumiem sportā!

Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļa 15. februārī plkst. 19:00, Talsu sporta hallē rīkos Kultūras un sporta apbalvojumu pasniegšanas pasākumu “STA[ā]RS”.

Lai izvērtētu un pasniegtu apbalvojumus, ikviens iedzīvotājs aicināts līdz 1. februārim plkst. 17:00 Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļā (K.Valdemāra 17A, Talsos) vai sūtot uz elektroniskā pasta adresi ksan@talsi.lv, iesniegt pieteikums pretendentiem apbalvojumiem sportā.

Apbalvojumiem  sportā aicinām iesniegt pieteikumus nominācijās “Labākais sportists”, “Labākā sportiste”, “Labākais treneris”, “Labākā komanda”, “Labākais tehnisko sporta veidu sportists/sportiste”, “Cerība sportā”, “Entuziasts sportā”,  “Labākais sporta skolotājs”, “Sporta atbalstītājs”, “Mūža ieguldījums sportā” un “Gada sporta notikums Talsu novadā”.

http://www.talsi.lv/aktualitates/aicinam_pieteikt_pretendentus_apbalvojumiem_kultura_un_sport

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts