Aicinām darbā MEDMĀSU!

Aicinām darbā MEDMĀSU!

Talsu novada Sporta skola aicina darbā medmāsu (0,5 slodze)

Galvenie pienākumi:

sniegt kvalitatīvu pirmās neatliekamās medicīniskās palīdzību sacensību un mācību-treniņu procesa laikā, veikt pēc traumu rehabilitāciju, veikt individuālas konsultācijas un terapiju audzēkņiem, veikt audzēkņu, viņu vecāku, sporta speciālistu izglītošanu veselības veicināšanas, saglabāšanas, slimību un traumu profilakses un sporta higiēnas jautājumos.

Prasības un izglītība:

Pirmā līmeņa augstākā profesionālā izglītība veselības vai sociālās aprūpes nozarē (ārstniecības persona) vai Medicīnas fakultātes 4.studiju gada studējošais 2.līmeņa profesionālo studiju programmā “Medicīna”.

Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Pieredze veselības jomā.

Psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra, prasme strādāt gan individuāli, gan komandā.

Izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām.

Pārzināt specifiskās sporta zināšanas.

Pārzināt dzīvībai svarīgu orgānu un sistēmu fizioloģiju.

Pārzināt dažādu traumu pataloģisko procesu.

Darba alga: 1032 EUR (bruto) par slodzi.

Pieteikums jāiesniedz vai jānodrošina pasta sūtījuma saņemšana Talsu novada Sporta skolā (Kareivju iela 12, Talsi, Talsu novads, LV3201) līdz 2022.gada 13.novembrim plkst.23ºº; pēc šī termiņa iesniegtie, iesūtītie un saņemtie pieteikumi netiks vērtēti.

Nolikums vakancei_medmāsa_0,5

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts