Zēnu futbola festivāls 2019

Zēnu futbola festivāls 2019

No š.g. 28.-30.jūnijam Salacgrīvā risinājās Zēnu futbola festivāls 2019 C grupas komandām. Uz festivālu devās arī Talsu novada Sporta skolas komandas – U-10, U-11 un U-12 zēnu komandas.

C grupas turnīrā spēkiem mērojās sešu klubu U-10, U-11 un U-12 komandas – turnīra jaunpienācējas FK VeinaFutbola Parks Academy, JFC Dobele un Talsu NSS, kā arī Balvu Sporta centrs, kas festivālā atgriezās pēc viena gada pārtraukuma, un AFA Olaine.

Trīs dienu garumā katra vecuma – U-10, U-11 un U-12 – komandas aizvadīja piecas spēles pret saviem vienaudžiem, bet kopvērtējuma vietu sadalījums tika noteikts, summējot attiecīgā kluba visu vecumu komandu rezultātus. Spēles Zvejnieku parkā notika vienlaicīgi uz trim laukumiem.

Zēnu futbola festivāls ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā.

Spēles bija spraigas un interesantas, vakarā pēc spēlēm notika dažādas aktivitātes ar futbola elementiem, piemēram 9m soda sitieni, kur no katras komandas 8 spēlētāji izdarīja sitienus pa vārtiem vai 1 pret 1. Katra bērna izgājiens bija pārdomāts, bet īpaši vēlamies izcelt Eduarda Lāžes gūtos vārtus, kuri tika gūti ar ļoti skaistu māņkustību, noguldot vārtsargu.

Visumā turnīrs vērtējams kā pozitīva pieredze, gan spēlētājiem, gan treneriem. Ar pareizo attieksmi un mīlestību pret futbolu, nākotnē tālu tiksim.

Dažiem spēlētājiem šis bija pirmais turnīrs, bet ļoti pozitīvas emocijas tika gūtas no vecākiem, kuri bija ieradušies atbalstīt jaunos sportistus. Visa kulminācija bērniem bija vecāku veidoties “vilnītis” tribīnēs, kas bērniem ļāva justies īpašiem un novērtētiem.

Komandā spēlēja Roberts Apinis, Mārcis Sudmals, Valters Bīriņš, Voldemārs Freimanis, Olivers Kiršentāls, Rihards Kurenkovs, Reinis Kurāts, Eduards Lāže, Ratmirs Pirijevs, Markuss Planders, Mārcis Roderis-Roderts, Artūrs Goldmanis-Reimarts. Paldies vecākiem un Sporta skolai par atbalstu.

Treneri: Sandris Krūmiņš un Kirils Rodionovs

Foto no lff.lv

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts